Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Leonardo Bonucci, İstanbul'a Geliyor

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,791
151,187
113
1704889236985.png

Fenerbahçe'nin anlaşmaya vardığı Leonardo Bonucci, bugün İstanbul'a gelecek ve Konyaspor maçını tribünden izleyecek.

Fenerbahçe kadrosunu yıldız bir isimle güçlendiriyor. Sarı-lacivertliler, İtalyan stoper Leonardo Bonucci'yi kadrosuna katacak.
Mackolik tarafından teyit edilen bilgilere göre Bonucci, Fenerbahçe ile sözleşme imzalamak için bugün akşam saatlerinde İstanbul'a gelecek.
36 yaşındaki İtalyan stoper saat 20.00'de oynanacak Konyaspor karşılaşmasını tribünden izleyecek.
Bonucci, yarın sabah saatlerinde sağlık kontrollerinden geçtikten sonra resmi sözleşmeye imza atacak.

Basketmatik01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,983
906
113
Neye faydası olacak 1 yıl ya oynar ya oynamaz ardından jübile. Kariyerine lafım yokta 36 yaşındaki adamı almanın mantığı ne

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,223
3,969
113
Neye faydası olacak 1 yıl ya oynar ya oynamaz ardından jübile. Kariyerine lafım yokta 36 yaşındaki adamı almanın mantığı ne
40 yaşına kadar futbol oynuyor futbolcular süperligdeki stoperlerin yarısını cebinden çıkarır gidipte bonucciyede bk atmazsın be knka

Basketmatik01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,983
906
113
40 yaşına kadar futbol oynuyor futbolcular süperligdeki stoperlerin yarısını cebinden çıkarır gidipte bonucciyede bk atmazsın be knka
Ben geçmiş kariyerine laf etmediğimi belirttim izle 40 ı mı görecek 38 de jübile mı yapacak

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113
Geldiği ligin temposu belli hiç zorlanacağını düşünmüyorum güzel transfer bence

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,116
646
113
Kardeşim adamı zaten şuan stoper sıkıntısından dolayı sezon sonuna kadar alıyoruz daha ne istiyorsun adam zaten kendini kanıtlamış taş gjbi stoper şuan ilaç gibi gelir