Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Leş operasyonu son dakika

Kdr444

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,346
569
113
Adminlerden rica etsem acaba bu konuyu kapatabilirler mi rahatsız olanlar varmıs bari onlara saygısızlık olmasın

Luis66

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
614
36
28
Biz ölmeye hazırız o ocları düşünsün

mozart44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,017
265
83
Kardeş bunlar ciddi iddialar bırakta devlet kaynak ları net bilgi versin burda insanları endişelendirmenin anlamı yok

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Ya niye endişelendirsin sosyal medya niye var gorduklerini fikirlerini paylasmak icin var hepimiz akli fikri olan insanlariz bise gormus paylasmis ne var bunda ne abarttiniz ya kimsenin velveleye verdigi yok az bucuk aklimiz var bizimde yalan veya dogru yazan paylasan insanlar tabi olacak insanlari gorduklerini paylasim yaptirtmaktan korkutmayin paylassinlar ki herkes bilsin o paylasir bizler de yorum yapariz cocuk paylastigina bin pisman oldu zaten biraz farkl8 bakin su olaylara

mustafaa44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,769
434
83
Adminlerden rica etsem acaba bu konuyu kapatabilirler mi rahatsız olanlar varmıs bari onlara saygısızlık olmasın
Kardesim senin paylasimi yapman korkmandan ötürü durum ürküttü gayet normal bir olay arkadaslae farkli sekilde eleştirdi en mantikli konunun kitlenmesi

Jhornet

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,403
593
113
Devlet kaynaklarından doğru bilgi beklemek Türkiye özelinde pek akıl karı değil. Özellikle militar konularda...

Rejim ordusu Pyd ile anlaşma yapmış. Rejim ordusu Türk askerine yakın konumda şuanda. Hava sahasını kapatma kararı aldılar. Dolasiyla takviye gerekiyor. Hareketliliğin sebebi budur. Çatışma çıkacağını sanmıyorum. Zira çıkacak çatışma bölgedeki hiç bir kuvvet için iyi olmaz.

Harekatın kazanani bariz bir sekilde rusya oldu. Bölgenin tek hakimi oldular. Umarım tahminim gibi carisma çıkmaz bizimkiler de bi an once geri döner.

kayaahmet25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,009
2,078
113
Arkadaşlar şöyle bir durum var eğer suriye bize savaş ilan ederse natonun 5. madde devreye girer. ( yani bu demek oluyor ki tüm nato ülkelerine savaş açmış olur ) böyle bir şeye götü yemez bu ne rusyanın ne abdnin işine gelir o yüzden ortalığı galeyana getirmeyin sabah ola hayrola

Kdr444

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,346
569
113
Arkadaslar bakın ben ortalığı galliyana falan getirmek için açmadım bu konuyu yada korktuğumdan falanda değil sadece hani ilk defa bu kadar buyuk bir hareketlilik gördüm Bi heyecan oldu hani bende bunu burada paylaşmak istedim yani siz kendinizi benim yerime koyun 15 temmuzdan daha fazla hareketlilik var hele bide böyle bir durumda naparsınız merak eder noluyor neden böyle falan diye bende merak ettim ve sizle paylaştım burada sizlerin kötü hissetmesi değildi amacım sadece heyecanım olanlar sizle paylaşmak istedim bu anı hepsi bu ve özellikle belirttim bunlar kulaktan duyma laftır kesin değildir diye

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Arkadaslar bakın ben ortalığı galliyana falan getirmek için açmadım bu konuyu yada korktuğumdan falanda değil sadece hani ilk defa bu kadar buyuk bir hareketlilik gördüm Bi heyecan oldu hani bende bunu burada paylaşmak istedim yani siz kendinizi benim yerime koyun 15 temmuzdan daha fazla hareketlilik var hele bide böyle bir durumda naparsınız merak eder noluyor neden böyle falan diye bende merak ettim ve sizle paylaştım burada sizlerin kötü hissetmesi değildi amacım sadece heyecanım olanlar sizle paylaşmak istedim bu anı hepsi bu ve özellikle belirttim bunlar kulaktan duyma laftır kesin değildir diye
kardeşim madem kulaktan dolma paylaşıp burda insanları germe kesin bilgi biliyorsan paylaşırsın

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,513
1,837
113
İnşallah sorunsuz ve kayıpsız bir şekilde temizlenip bölge askerlerimiz geri gelir

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
793
113
istediği kadar kaynasın karedeşim şu senaryoyu düşün Allah korusun bir haber geliyor 100 mehmetçik şehit olmuş ben o suriyelileri diri diri gömerim en güzeli biz katliam yapmadan s.gitsinler
Ben diri diri gommem, olusunu dirisini anasını avradını bellerim.