Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ligde Son 7 Maçını Kazanan Sarı-Kırmızılılar Antalyaspor Karşısına Liderliği Geri Almak İçin Çıkıyor

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,593
5,761
113
Sonra ağlıyorlar millet kaçak yayın izliyor diye la tiyatro izlemek isteyen niye bein sporta para versin gider devlet tiyatro salonunda izler tiyatrosunu

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,407
22,683
113
Hakemler olmasa besijtasim 25 puandan döner şampiyon olur bu sezon

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
Aga ben birsey demiyorum artik bu olanlara pisligin icine düşmüşüz bundan sonra kim Fenerbahçe haksiz penaltı vs aldi derse forumda ona ağır söverim...
Allah'tan bjk şampiyonluk yarışında değil her bjk maçında 2 gün ban yerdik 😆😆😆

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,705
10,330
113
Allah'tan bjk şampiyonluk yarışında değil her bjk maçında 2 gün ban yerdik 😆😆😆
Güzel tezgah var birbirimize düşürmeye calisiyor adamlar bu lig pisliğin alasi hicbir sekilde temiz deil ne bize ne baskasina

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
GS te verilen ilk penaltıyı maç 1-1 ken son dk da Antalyasapor'a versin tamam derim hakemler kötü ama yemez VAR dediğin şey büyük takımlara maç kazandırma sistemi olmuş bir şey olsa da penaltı versek diye uğraşıyorlar.Talimatlara göre VAR dediğin şeyde kesin kanıt ve netlik olması lazım hakemi geçtim Tv de izleyenlerin bile 20 kere izleyip karar veremediği pozisyona var müdahale edemez

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,407
22,683
113
Orda neymar olurdu işte ama yok neymar yok keske yaşasaydi şurada geseyo savunsaydı

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
Güzel tezgah var birbirimize düşürmeye calisiyor adamlar bu lig pisliğin alasi hicbir sekilde temiz deil ne bize ne baskasina
Bu lig düzelmez böyle gitti bizim insanımız kendisinin tuttuğu takım parti vs ne olursa at gözlüğünü taktiği sürece Allah'tan bazı buradaki at gözlüklü arkadaşlar gibi değiliz tarafsız yorum yapiyoruz ama onlar öyle değil oyuzden bı bok olmaz boşuna konusuyoruz dost