Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Ligobet 100 FreeSpin veya 50 FreeBet (Yatırımlı)

erapoinee

★ 𝓔𝓋𝓇𝒾𝓂 𝒢.★
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
679
529
93
Benim üyeliğim varmış ama denemedim siteyi hiç

Baynirvana

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
140
24
18
bakiyeyi 500 yap sonra 100 yatır ana para dahil 200 çek pehh

criticdamage01

Never forget your past. He is your best teacher...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,297
1,253
113
Bu büro eskiden saglamdi son 2 yıldır vurguncu deneme bonusunu bırakın direk çıkın gidin paranızı kaptırmayın

redkit07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,112
433
83
Arkadaslar sakin yatirim yapmayın spin aktif ediyorsun oyunda çıkmıyor oynamassiniz diyor ahahahahahaha komik ibneler tam yolcu tokatci

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
koskoca avukat bile sabahın altısında telefondaki smslerden deneme bonusu kovalıyor, memleketin durumu çok vahim

erapoinee

★ 𝓔𝓋𝓇𝒾𝓂 𝒢.★
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
679
529
93
koskoca avukat bile sabahın altısında telefondaki smslerden deneme bonusu kovalıyor, memleketin durumu çok vahim
Ahhahahahah yok knk ben genelde gelenleri hep paylaşıyorum burda işine yarayan olur diye

erapoinee

★ 𝓔𝓋𝓇𝒾𝓂 𝒢.★
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
679
529
93
memnun oldum
geçen hanefi adında bir dostum büro açtı, eski avukat ama büroyu yeni açtı barmenlik yapıyordu :D müstakbel eşi de avukat ismi Merve tanır mısın aynı barodan
Valla o barolara yanasmadim daha kendi halimdeyim ben djjsjs

erapoinee

★ 𝓔𝓋𝓇𝒾𝓂 𝒢.★
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
679
529
93
baroya kaydı olmayan avukat nasıl oluyor :)
Onu demedim ya 🤦🏼‍♀️ bazı barolar vardır mesela uzaktan siyasi görüşü belli olan onu dedin sandım öyleleri ile isim yok demek istedim

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Onu demedim ya 🤦🏼‍♀️ bazı barolar vardır mesela uzaktan siyasi görüşü belli olan onu dedin sandım öyleleri ile isim yok demek istedim
ankara da zaten 2 tane baro var, iktidara yakın olan baro kapandı kapanacak üye sayısı çok düştüğü için. Sadece istanbul da birden fazla baro var. Neyse