Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Limit Onaylanır Mı

BLUE77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
465
158
43
Bizim buradaki evkur mağazası ile aynı sistem çalışıyor ve banka bile bu mağazalardan daha fazla esneklik sağlıyor. Mağazaların aradığı kriterleri merkez bankası bile aramıyor
Kardeş haklisinda çocuğuna guvenip anası babası bile para vermeyecek adamalar var onlarada mağaza neden mal veya limit versin sen olsan verirmisin zaten icra ile alamazsın adamda 10 tane dosya var yani ne olabilir

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,241
3,901
113
Kardeş haklisinda çocuğuna guvenip anası babası bile para vermeyecek adamalar var onlarada mağaza neden mal veya limit versin sen olsan verirmisin zaten icra ile alamazsın adamda 10 tane dosya var yani ne olabilir
Ben icralığı savunmuyorum dostum ülkenin %70i icralık. Mağazalar gelen geçene limit verse zaten iki ayda dükkan kapatırlardı.

Beeinvaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,155
527
113

İcra Micra herşey mevcut %98 onaylanır yaziyorEkli dosyayı görüntüle 581098
rEİS BU NE HEMEN İCRALIK OLALIM

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,683
6,611
113
Bana 27bin çıktı ama ben iptal ettim almadım bisey

BLUE77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
465
158
43
Ben icralığı savunmuyorum dostum ülkenin %70i icralık. Mağazalar gelen geçene limit verse zaten iki ayda dükkan kapatırlardı.
Hadi uygulaması çok farklı girdi piyasaya ordaki durum çok farklıydı yani icralık dosyalari oldugu halde yüklü limitli kart alanlar oldu mesele kimseyi savunma meselesi değil ama kimse kimseye ne kefil olur nede binlerce liralık mal verir herkez farkında tahsilatın imkansız hale geldiginin

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,241
3,901
113
@Penguen0 lütfen biraz daha özverili olarak araştırma yaparmısın? Tokatlamadığımız limit kalmasın

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Ön onay 57 k idi bugün onaylanmış ama 43 k limit vermişler maaş bordrosu istemişler