Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Limit Onaylanır Mı

Deadlong

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,539
1,140
113
Şaka Maka bir yanada onaylanacagini sanmıyorum zaten okadar icra vs var

Stalker41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,258
336
83
Sahte yorumlar sahte paylasimlar var sitede kendinizi düzdürmeyin benden demesi :/

Erman19931

BEŞİKTAŞ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,793
763
113
Onaylansa bile bunun ödemesi falan nasıl olacak süreç nasıl işliyor
Ağır ağır kan alarak yaptırıyorlar ödemeyi . Bankadan daha beter böyle yerler direk eve icra memurları yolluyor bu gavatlar ödemede sorun olursa

Deadlong

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,539
1,140
113
Ağır ağır kan alarak yaptırıyorlar ödemeyi . Bankadan daha beter böyle yerler direk eve icra memurları yolluyor bu gavatlar ödemede sorun olursa
İcrayla birşey alamazlar zaten bendende limit alırsak altın alıp satıp motor alırım birtane kuryelik yaparım öderim zaten o problem değil sorun limit şuan

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,489
4,572
113
Telefon niye basvuyorsunuz altına başvurun zaten bozduracaksınız

orkinos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
172
69
28
Site neye gore limit veriyor hicbir sekilde icram yok oturdugum ev kendi evim Sigortali calisiorm 15 bin limit verdi sacma geldi arkasas icram var demis arkasasa 50 kusur limit verip 15 vermesi sacma sadece deneme amacli girdim edevlet sifremi girmedim

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,578
790
113
Site neye gore limit veriyor hicbir sekilde icram yok oturdugum ev kendi evim Sigortali calisiorm 15 bin limit verdi sacma geldi arkasas icram var demis arkasasa 50 kusur limit verip 15 vermesi sacma sadece deneme amacli girdim edevlet sifremi girmedim
Hiç bulaşma düzenli hayatın varsa

Erman19931

BEŞİKTAŞ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,793
763
113
Açık açık demek istiyor ki donunuza kadar alacaz başvuru yapın e devlettende bilgileri 1 dakkada bosalttimi tamamdır 🤣 ipli tangayla dolastirrim sizi demek 🤣

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Icraya kafa atan adam geldi dağılın

Tolgarda01

Tanınmış üye