Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Lionbet 100 TL Deneme Bonusu ( Yatırım Şartsız )

Fugi34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
93
55
18
ödedi diyenlere itibar etmeyin arakdaşlar. dolandırıcıların kralı bunlar. varsa bu siteye eski üye olan kardeşlerim yol yakınken üyeliğinizi kapatın. benden sizlere tavsiye.

Halukfb1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
240
59
28
Bende dün 300 çektim dün multici Gotverenlere bakmayın siz ödeme yapıyor..

hasCons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
266
83
28
Leş bir site. Kesinlikle yatırım tavsiye etmiyorum. Twitter'da her gün sahte etkinlik düzenlendiler 50 kişiye 500'er sonraları 100 kişiye 500'er TL diye ancak yorumları okudum ve hiç kimseye tabiki ekleme olmuyor. Sahtekar düzenbaz site. Umarım çevrimi tamamlayan arkadaşlar çekim yapabilir.
Bu formda bilmiyorum ama b.hd form tam 50 kişiye birer 1k yüklediler bu ay sonunda gene yüklüyor yüklediler benim şahsıma da 500 TL tiwiter yükledi ödemeleri şuanda anında veriyor şuanda gercekten çok sağlam site o bonuslara yüklüyor bu deneme bonus her site bu şekilde vermiyor güzel bonus

hasCons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
266
83
28
Bu formda bilmiyorum ama b.hd form tam 50 kişiye birer 1k yüklediler bu ay sonunda gene yüklüyor yüklediler benim şahsıma da 500 TL tiwiter yükledi ödemeleri şuanda anında veriyor şuanda gercekten çok sağlam site o bonuslara yüklüyor bu deneme bonus her site bu şekilde vermiyor güzel bonus
Site sağlam dir bizzat oyniyorum sadece yatırım bonuslari iyi değil

Furkan8077

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
732
162
43
Ödeme geldi paylaş arkadaşa ve siteye teşekkürler