Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Liverpool - Manchester City Maç Sonucu: 3-1

Scorfield

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
5,692
3,920
113

Liverpool - Manchester City düellosu yine nefes kesti. İngiltere Premier Lig’de haftanın maçında Liverpool, son şampiyon Manchester City’yi ağırladı. Merseyside ekibi, mücadeleden galip ayrılarak şampiyonluk yarışındaki en ciddi rakibi ile arasındaki puan farkını 9’a çıkardı.

Liverpool, City karşısında ilk yarı 2-0 önde tamamladığı mücadelenin 90 dakikasını 3-1'lik skorla kazandı. Karşılaşmanın ilk yarısı Fabinho ve Salah'ın attığı gollerle 2-0 Liverpool lehine sonuçlandı. İkinci yarıda Mane ile farkı üçe çıkıran Liverpool, kalesini gole kapayamadı. Bernardo Silva City'nin tek golünü atmayı başardı.
Liverpool puanını 34'e yükselterek zirvedeki yerini korudu. Manchester City ise 25 puanda kaldı. Böylece iki ekip arasındaki puan farkı 9'a çıkmış oldu.

Bu sonuçla 34 puana ulaşan namağlup Liverpool, en yakın rakipleri Leicester City ve Chelsea’nin 8, son şampiyon Manchester City’nin 9 puan önünde liderliğini sürdürdü.

Öte yandan, günün diğer maçlarında Manchester United evinde Brighton’ı 3-1, Wolverhampton da sahasında Aston Villa’yı 2-1 yendi.

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
bakalım bu sene nefesi yetecek mi , geçen senede iyi gitmişti ama 5-6 hafta bocalayınca şampiyonluk gitmişti:)

sezar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
788
103
43
asyaskor etkinliği nezaman sonuçlanacak arkadaşlar

sezar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
788
103
43
son maç şu an oynanıyor , yarın değerlendirme başlar .48 saat derler ama 4-5 gün sürer herkese eklenmesi
ilk 3 maça beraberlik girmediğime pişman oldum bütün maçlar ev sahibi görünüyordu son maç kaldı süpriz olmazsa juventus tahminim umarım herkez etkinlikte başarılı olmustur iyi geceler bütün arkadaşlara

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
ilk 3 maça beraberlik girmediğime pişman oldum bütün maçlar ev sahibi görünüyordu son maç kaldı süpriz olmazsa juventus tahminim umarım herkez etkinlikte başarılı olmustur iyi geceler bütün arkadaşlara
bende juventus dedim ama çok kötü oynuyor şikeci juve :)