Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı lowelyy / İdeal Avrupa 2lisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
10000
Kupon Oranı
2.21

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Çarpılmış o lavuk forumda güven kazanmak için konular açtı hep kendine ekmek çıkarmak için bozum işlerinden kolpaydı hareketleri zaten çarpmış keskini yüksek miktar telefondan yazık günah bunu yapan her türlü pisliği yapar

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,060
44,113
113
O da başkasından tokatladığı imiş demekki
Biz bir Dm kadar uzagindaydik dostum bize gelseydin şuan nesen yerindeydi

Bazı karaktersiz lavuklar bizim bozum yaptigimizi öğrendiği zaman yönetime şikayet ediyordu sözüm meclisten dışarı yanlış anlaşılmasın

Kesknly

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,167
1,123
113
Biz bir Dm kadar uzagindaydik dostum bize gelseydin şuan nesen yerindeydi

Bazı karaktersiz lavuklar bizim bozum yaptigimizi öğrendiği zaman yönetime şikayet ediyordu sözüm meclisten dışarı yanlış anlaşılmasın
Kral ben senin yaptığını bilsem eğer ona mesaj bile atmazdim. Hata bende kabul ediyorum etmiyor değilim. Ama insandık, insan sandık yanıldık yenildik.

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
69,188
24,700
113
Çarpılmış o lavuk forumda güven kazanmak için konular açtı hep kendine ekmek çıkarmak için bozum işlerinden kolpaydı hareketleri zaten çarpmış keskini yüksek miktar telefondan yazık günah bunu yapan her türlü pisliği yapar
Telefondan nasıl o kadar carpmıs onu anlamadım

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,060
44,113
113
Kral ben senin yaptığını bilsem eğer ona mesaj bile atmazdim. Hata bende kabul ediyorum etmiyor değilim. Ama insandık, insan sandık yanıldık yenildik.
Nasıl bilmiyordun dost nick altında kocaman Nova - Bozum yazıyordu ve çok uzun süre orada kaldı bu black tek tek adamlara özelden yazıyordu bunun birde arkadaşı vardı burada unuttum adını şimdi onlar 2 tayfa olabilirler

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,060
44,113
113
Herneyse size iyi sohbetler arkadasada üzüldüm geri odemeside çok uzun mahkeme olayı da problemli ins cozum olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...