Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Luckybet Sponsorluğu Sona Ermiştir.

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,967
22,552
113
Gec kaldınız 5 para etmez sıte 100 tl yatırdık mal gıbı ınsanları somurmeye calısan bı sıteydı samimiyetsiz uckagıtcılardı su satı etkınlıgı ne oldu oda yalanmolur simdi

burak5826

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,819
864
113
Gec kaldınız 5 para etmez sıte 100 tl yatırdık mal gıbı ınsanları somurmeye calısan bı sıteydı samimiyetsiz uckagıtcılardı su satı etkınlıgı ne oldu oda yalanmolur simdi
ben hiç sıkıntı yaşamadım siteden ne gibi bir sıkıntı yaşadında 5 para etmez diyorsun

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113

Cumali

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
429
156
43
Böylelerinin yorumlarını kafaya takma kardeşim sen 100 Lira para yatırmış siteye satın alacak kendisi
Konu açıldığından beri senin yazılarını okuyorum, başına gelmeyen konularda çok rahatsın, birgün senin paranı bürolardan biri yerlerse, ki dileğim inşallah yerler, ozaman sana hatırlatırım. Adamın binlerce parasını buharlaştırdılar, parasını ve hakını arıyor, sen halen burda bana kelek yapmadılar ben güveniyorum benim için ciciler falan diyor, bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın diye slogan atıyorsun, insanı sinirlendiriyorsunuz. Çok bencilsiniz.

LeadeRJacK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
347
111
43
Konu açıldığından beri senin yazılarını okuyorum, başına gelmeyen konularda çok rahatsın, birgün senin paranı bürolardan biri yerlerse, ki dileğim inşallah yerler, ozaman sana hatırlatırım. Adamın binlerce parasını buharlaştırdılar, parasını ve hakını arıyor, sen halen burda bana kelek yapmadılar ben güveniyorum benim için ciciler falan diyor, bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın diye slogan atıyorsun, insanı sinirlendiriyorsunuz. Çok bencilsiniz.
Gözünle gördünmü ödeme almadığını ?

yehuyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
728
326
63
Gözünle gördünmü ödeme almadığını ?
yaa kardeş hasta mısın hangi site başka bi hesap sahibi adına para yatırıp ödeme yapar senin aklın bunu alıyor mu, iyi o zaman herkes başkasının hesabına para çektirip ödemem yapılmadı desin koca koca sitelerde bunu düşünemeyecek kadar gerizekalı olsun kafa bu kadar mı çalışıyor

LeadeRJacK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
347
111
43
yaa kardeş hasta mısın hangi site başka bi hesap sahibi adına para yatırıp ödeme yapar senin aklın bunu alıyor mu, iyi o zaman herkes başkasının hesabına para çektirip ödemem yapılmadı desin koca koca sitelerde bunu düşünemeyecek kadar gerizekalı olsun kafa bu kadar mı çalışıyor
Hocam madem ödeme yapmayacak site neden 7500 TL ödeme yapsın bence sen hastasın

Cumali

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
429
156
43
Sorduğu sorudan cevap verilmeye değmez bir şahsiyet olduğunu anladım, 'gözünle gördün mü''? bu soruyu sorandan fazla birşey beklemeyin hocam, iyi günler

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,305
28,015
113
Hocam madem ödeme yapmayacak site neden 7500 TL ödeme yapsın bence sen hastasın
Kardeşim sen beynininimi aldırdın ya adama demişler ki jacspot tan farkli bi kazanç elde edemezsin demişler adamın kasa 28 bin olunca adam bilinçli bakiyesi ni 10 bine düşürmüş ne bu sendeki site yanlıligi anlamazdan gelmezlik anlamadım gitti

kayaahmet25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,008
2,078
113
Kardeşim sen beynininimi aldırdın ya adama demişler ki jacspot tan farkli bi kazanç elde edemezsin demişler adamın kasa 28 bin olunca adam bilinçli bakiyesi ni 10 bine düşürmüş ne bu sendeki site yanlıligi anlamazdan gelmezlik anlamadım gitti
Bu jackpot mevzusu döndüğü sıralarda farklı konu açmıştı luckybet kazanç falan filan diye galiba siteyle ortak çalışıyor

yehuyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
728
326
63
işin tuhafı madem bu arkadaş parasının tamamını aldı durduk yere siteyi niye karalasın, havadan bana 15 bin vermişler 1 kuruş hakkımı yememişler salak mı bu adam yahu, şurda 300, 500 çekim yaptım diye sabah akşam o siteyi öven adamlar var biraz mantıklı olun arkadaş