Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu LuckyBetz - 25 $

TheFlash

Yeni üye
Yeni Üye
5
0
8
Adam bonus bulmuş adama laf ediyorsun .sonra aslan parçasına takılıyorsn. bu konunun içine giriyorsan ve yazıyorsan sende bu durumları kovalıyorsun .Boş yapma adama senin işine yaramıyorsa pas geç kardeşim neden tartışma çıkarıyorsun.
Seni allaha havale ediyorum vicdansiz herif niyemi daha onceki benim konumda bana etmedigin asagilama ve etmedigin küfür kalmamisti hemde durduk yere bu nedenle senin allah binnn belani versin konumda kapandi senin yuzunden yaklasik 20 25 gun once senin yuzunden 1500 try mi de alamadim sitenin adami seni sensin veya da dinamobet destek sevdalisi koyun seni.

tanjumanji

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
81
21
8
Bu emek hırsızı kansız iki cümle kuramaz kendi bulmuyor bonusları benim açtığım konuları birebir aynısını çalıyor bir de kendi yazmış gibi havalara giriyor al bu da kanıt bir tarafına sok şimdi yavşak . Ben konuyu gece 03:29 da açtım başka bir forum sitesinde birebir aynısını kopyalamış resim altta inanmayan baksın bu konu açan yavşağın göt oluşunu görsün

Ekli dosyalar

Ozangungorr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
307
77
28
Seni allaha havale ediyorum vicdansiz herif niyemi daha onceki benim konumda bana etmedigin asagilama ve etmedigin küfür kalmamisti hemde durduk yere bu nedenle senin allah binnn belani versin konumda kapandi senin yuzunden yaklasik 20 25 gun once senin yuzunden 1500 try mi de alamadim sitenin adami seni sensin veya da dinamobet destek sevdalisi koyun seni.

fazla kullanma şu haptan dostum .

Ozangungorr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
307
77
28
Bu emek hırsızı kansız iki cümle kuramaz kendi bulmuyor bonusları benim açtığım konuları birebir aynısını çalıyor bir de kendi yazmış gibi havalara giriyor al bu da kanıt bir tarafına sok şimdi yavşak . Ben konuyu gece 03:29 da açtım başka bir forum sitesinde birebir aynısını kopyalamış resim altta inanmayan baksın bu konu açan yavşağın göt oluşunu görsün

Başka sitede açmışsın ben bu siteden başka siteye bakmıyorum .bu sitede paylaşsan anlayacağım. Sanki bonusu kendi veriyor .oğlum sizler kaç yaşınızdasınız .Adam sizlere iyilik yapıyor.ben buldum bonusu diyorsun.paramı aldın sen buldun die.

Ozangungorr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
307
77
28
Ne hapı la ne sacmaliyorsun olum sen adam olamamissin burada klavye delikanlısı namuss.....zluk abidesi kardes asıl sen ne iciyon birseyler herhalde var birseyler sendeki sende map ne ayaksın lan sen gavvattt oglu.
Seni ilk önce Allah 'a sonra yönetime havale ediyorum.

tanjumanji

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
81
21
8
Başka sitede açmışsın ben bu siteden başka siteye bakmıyorum .bu sitede paylaşsan anlayacağım. Sanki bonusu kendi veriyor .oğlum sizler kaç yaşınızdasınız .Adam sizlere iyilik yapıyor.ben buldum bonusu diyorsun.paramı aldın sen buldun die.
Dostum birebir aynısını kopyalamasın bari dünyadan haberi yok bu bonusu bulsum başka yerden parasını ben vereyim. Beni yalancı durumuna düşürüyor vicdansız. Bundan sonra burada da aktifim buraya da açıcam konuları bakalım bir daha çalabilecek mi

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
ewwr.png
ana bacı saydırıyor bide alın kim haklı görün ondan mı aldım başkasından mı aldım bide diyor emek hırsızı ulan emek hırsızlığı keşke bununla kalsaaa ey ahmakkkkkkk

Klan123

Her Zaman Zirvede Bırak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,525
955
113
25 $ 150 Tl Yatirim istiyolar türk sitelerinden para cekemiyoruz bunlardanmi cekicez

Ozangungorr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
307
77
28
Dostum birebir aynısını kopyalamasın bari dünyadan haberi yok bu bonusu bulsum başka yerden parasını ben vereyim. Beni yalancı durumuna düşürüyor vicdansız. Bundan sonra burada da aktifim buraya da açıcam konuları bakalım bir daha çalabilecek mi
Senin veya benim açıyor olmam neyi değiştirecek onu anlamaya çalışıyorum.

tanjumanji

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
81
21
8
Senin veya benim açıyor olmam neyi değiştirecek onu anlamaya çalışıyorum.
Arkadaşım açsın da sanki kendi yaşıyor gibi anlatıyor insanın gücüne gidiyor ben saatlerce uğraşmışım canlı destekle konuşmuşum anlaşılır biçimde yazmışım her şeyi gelip burada ekmeğini yiyor yok öyle ya !!

lebronjr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
726
137
43
Adam bonus bulmuş adama laf ediyorsun .sonra aslan parçasına takılıyorsn. bu konunun içine giriyorsan ve yazıyorsan sende bu durumları kovalıyorsun .Boş yapma adama senin işine yaramıyorsa pas geç kardeşim neden tartışma çıkarıyorsun.
konu benımle alakalı değil hayırdır ?