Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Luckybird 25 TL Deneme Bonusu

Gnccelen

Üye
Yeni Üye
29
3
3
Ben yatirimida yaptim cekime bi dunya evrak hemde sabirsin sitemin tapusunu veriyilar yok pc onunde onlarin sitesi acik kimlin elinde resim yok ikamet yok kredi karti arkali onlu kimlik arkali onlu ama taranacakmis tereust ariyolar sanki bu siteye sakin uye olmayin yatirmida gitti

lion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,073
418
83
Bi mucize oldu ve çevirimi tamamladım nasıl oldu bende bilmiyorum kendi paramla yapamam bunu hepsini bu oyunda çevirdim çevirim bitince bakiye otomatik 300 TL ye düştü :) Jeton ile 10 TL yatırım istiyor ama kuruş yok Jetonda.

lion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,073
418
83
Çevirim tamam bakiye 300 yatırım yapmadan istedikleri belgeleri mail attım bakalım bana nasıl bi kıllık yapacaklar.

Ugususjs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,904
362
83
Ben çekim yaptım arkadaşlar ama hayatımın en zor çekimiydi ilk önce bir çekim verince 36 saat sürüyor ben ilk çekim verdiğimde 8 saat sonra red geldi kimlik atın dediler attım sonra 8 saat sonra selfie yapın dediler bi 8 saat sonra fotoğraf parlıyo dediler bi 8 saat sonra adres atın dediler ayın 19 un da ilk çekimi vermiştim ayın 23 ünde paramı aldım

Ugususjs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,904
362
83
Çevrimini tamamladım, parasını yatırdım belge istenecek dendi onu bekliyorum bakalım ne olacak :)
Yüzünü selfie kimlik site açık bir şekilde foto çekcen kimlik önlü arkalı doğalgaz çekim yapcağın hesabın fotosu hepsini istiyorlar

lion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,073
418
83
30 saattir ses seda yok eğer cidden bu yazdıklarınızı isterlerse ayvayı yedik çekemeyiz bu parayı.

Gnccelen

Üye
Yeni Üye
29
3
3
Benim
Ben çekim yaptım arkadaşlar ama hayatımın en zor çekimiydi ilk önce bir çekim verince 36 saat sürüyor ben ilk çekim verdiğimde 8 saat sonra red geldi kimlik atın dediler attım sonra 8 saat sonra selfie yapın dediler bi 8 saat sonra fotoğraf parlıyo dediler bi 8 saat sonra adres atın dediler ayın 19 un da ilk çekimi vermiştim ayın 23 ünde paramı aldım
Benim cekjm olmadi bile kardesim paramizi almaya 9 takla attiriyolar kart fotosu o bu bankadan milyon dolarlik kredi aliyosun sabirsin