Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Lugoj / Palmeiras

Kupon Miktarı
3294
Kupon Oranı
2.17

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,819
7,421
113
Ahmet abime Bol şanslar

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Ohoo sürüyle. Ya da hep aynı kişilere yaptıran bak kaç zamandır forumdayim kendimi hiç kimseye yakın hissetmiyorum. Kalıplaşmış belirli bir iki grup var tabi onlar da haklılar kendi içlerinde. Ben yakında beyaz bayrağı çekip ayrılacağım bu ortamdan öyle görünüyor.
Şimdi aslında söylediklerin için de benide katiyormussun gibime geldi

Benide bu yoruma katiyormussun aparkat ona göre yazacağım

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,220
9,910
113

Herkes kendini biliyor açıkçası kalem kalem tutmuyorum yani kimsenin yazmasına da gerek yok dediğim gibi herkes kendi içinde haklı 25 kişi almış benden veren yok. Misal

Kesknly

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,167
1,123
113
Ben burda kimseyle detaylı tanışmam bilmem konuşmam kimse de beni tanımaz ama @Novasky takip ettik kırmadı yaptirdi gruplaşma dediğin olay sende olsa yaptırmazdın

Ciqlett

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,637
1,670
113

Aparkata bende katılıyorum.. seni katmıyorum ama sen yine farklısın onlardan ... farklı olmasan söylerdim çekinecegim bir durum yok

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Herkes kendini biliyor açıkçası kalem kalem tutmuyorum yani kimsenin yazmasına da gerek yok dediğim gibi herkes kendi içinde haklı 25 kişi almış benden veren yok. Misal
Aslında olaya şöyle bakmak lazım aparkat dost insanlar kendilerine yakın olan güvendiği adamlara Roll yaptırmak daha işine geliyor mesela ben roll yapsın diye atıp arazi olup 2.3 gün foruma girmeyen çok adam biliyorum istersen isimde veririm ben çoğu kişiye Roll yaptırmışimdir

Mesela sana Roll yaptirdigimi hatirliyorum ama senden hiç birşey görmedim yani ama problem yapmıyorum unutmuştur yaptırır diyorum geçiyorum gonulde koymam

Ama senin güzellik yaptırıp sana donmuyen adamlar konusunda katılıyorum

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,220
9,910
113
Aslında olaya şöyle bakmak lazım aparkat dost insanlar kendilerine yakın olan güvendiği adamlara Roll yaptırmak daha işine geliyor mesela ben roll yapsın diye atıp arazi olup 2.3 gün foruma girmeyen çok adam biliyorum istersen isimde veririm ben çoğu kişiye Roll yaptırmışimdir

Mesela sana Roll yaptirdigimi hatirliyorum ama senden hiç birşey görmedim yani ama problem yapmıyorum unutmuştur yaptırır diyorum geçiyorum gonulde koymam

Ama senin güzellik yaptırıp sana donmuyen adamlar konusunda katılıyorum
Amacım hiç bir zaman karşılık olmadı keza ulaşanları üzmedim rahatım o konuda. Farklı şekilde de olsa faydalı olmaya çalıştım. Evet yaptrdin ama benim esas kast ettiğim kemikleşmiş olan bir kaç grup tuhaf yani

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Amacım hiç bir zaman karşılık olmadı keza ulaşanları üzmedim rahatım o konuda. Farklı şekilde de olsa faydalı olmaya çalıştım. Evet yaptrdin ama benim esas kast ettiğim kemikleşmiş olan bir kaç grup tuhaf yani
Sana öyle geliyordur dost evet bazı insanlar bazı insanlarla diğerlerine göre daha samimi daha yakın ondan öyledir herneyse takma kafana su akar yolunu bulur geçen güzel olsun

Lugoj

47
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,684
3,630
113
Adama 200 attik rool icin ortada rool yok 🤣