Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Maaş Günü 15'i Olanlar?

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Nedir limit. Depremden dolayı evde kalmadı faturada telefonum kırıldı hedef şu an bende telefon almak
Ben 2 3 k arası genelde 3 k 2 ay öncesine kadar maaş dan para bile yatirmazdim birkac ay önce baya para aldım onu dondurdum borçları kapattım felan öyle yani

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,555
1,032
113
slot oynayan adam betcoda oynamasın oynayanda tümbette oynasın hiç yoktan cok olmasada verıyo 500lük spın alıyon betcoda 5 tl verıyo sinirlenip bi an canlı destege yapacanız oyunun anasını elleyım dıyrsım geliyo sonra bile bile lades oluyon sonrada canlıyamı sövecen deyıp vazgecıuom slot sacmalıktan baska bısey deıl
Betcolar çöl şey oluyor kanka şans tutmuyor betcolarda futbolda slotta falan betcoda oynanma artık

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,171
9,881
113
Ben 2 3 k arası genelde 3 k 2 ay öncesine kadar maaş dan para bile yatirmazdim birkac ay önce baya para aldım onu dondurdum borçları kapattım felan öyle yani
20 k hedef telefon almak için bir telefon var aklımda bakalım

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,171
9,881
113
slot oynayan adam betcoda oynamasın oynayanda tümbette oynasın hiç yoktan cok olmasada verıyo 500lük spın alıyon betcoda 5 tl verıyo sinirlenip bi an canlı destege yapacanız oyunun anasını elleyım dıyrsım geliyo sonra bile bile lades oluyon sonrada canlıyamı sövecen deyıp vazgecıuom slot sacmalıktan baska bısey deıl
Bets10 da da slotlar kapalı Max 10 X veriyor o da zorla. Hangi siteden oynicaz

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
20 k hedef telefon almak için bir telefon var aklımda bakalım
Ben forumda goruyorumda 500 bile vuran hala oynuyor aklım almio şuan o parayı bankaya koysan 100 binde bile 2400 getirisi var aylık 12 bin faiz yapar hele bide maaşın varsa daha ne istiosun mübarek ye çatır çatır keyfine bak bu ciddi kumar bağımlılığı yani başka bisey değil

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,171
9,881
113
Ben forumda goruyorumda 500 bile vuran hala oynuyor aklım almio şuan o parayı bankaya koysan 100 binde bile 2400 getirisi var aylık 12 bin faiz yapar hele bide maaşın varsa daha ne istiosun mübarek ye çatır çatır keyfine bak bu ciddi kumar bağımlılığı yani başka bisey değil
Ben o parayı bulayım bi defa 10 liralık kuponlar ile takılacam

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,171
9,881
113
Aha ben gibi hanımcı tayfası: ))) en iyisi kardeş boşver hiçbişey aileden önemli değil
Reis benimki kumar bağımlılığı mı oluyor bilmiyorum bir liralık kupon yapsam bile heycanla takip ediyorum. Ama çoğu yerden para bulup oynama imkanım var onu yapmıyorum mesela.

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Kalem kağıdı aldık. Başlık ‘’Sinyal günlükleri ‘’ . Güzel konu

tanergrsu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,636
2,112
113
15 k aliyorum hepsini atiyorum parca parca kazanirsam problem yok kaybedersem tüm paramı kaybedesiye kadar oynarim

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Reis benimki kumar bağımlılığı mı oluyor bilmiyorum bir liralık kupon yapsam bile heycanla takip ediyorum. Ama çoğu yerden para bulup oynama imkanım var onu yapmıyorum mesela.
Seninki hat safhada değil bazılari ne yapıp edip bi yerden bulmaya çalışıo oynamak için o tam bagimlilik senin yine durun varmış enazindan o iyi