Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Maç Tahmini İstiyorum

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1.00

İlker44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
212
197
43
Merhaba arkadaşlar,
Kasam 2k ve 3 maçtan oluşan kupon yapmak istiyorum.
Herkesten en güvendiği gelme ihtimali yüksek ve benim uygun bulduğum 1 adet maç tahmini yapmasını rica ediyorum.
Tahminler arasından 3 adet maç seçeceğim.
Kupon gelmesi durumunda maçını seçtiğim arkadaşlarıma 250 TL dağıtım yapacağım.(3x250 TL)
Tahminini seçtiğim arkadaşları oynadığım kuponla beraber bu konu altında paylaşacağım.
Aynı maça aynı tercihi yapan arkadaşlar olursa aralarından ilk tahmini yapan geçerli olacak.

Son düzenleme:
Kupon miktarı 1₺
Kupon oranı 1.00
Kupon kazancı 1₺

jrhusojr06

Tek şansım vardı, kumarda yandı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
436
127
43
Merhaba arkadaşlar,
Kasam 2k ve 3 maçtan oluşan kupon yapmak istiyorum.
Herkesten en güvendiği ve gelme ihtimali yüksek olan 1 adet maç tahmini yapmasını rica ediyorum.
Tahminler arasından 3 adet maç seçeceğim.
Kupon gelmesi durumunda maçını seçtiğim arkadaşlarıma 250 TL dağıtım yapacağım.(3x250 TL)
Tahminini seçtiğim arkadaşları oynadığım kuponla beraber bu konu altında paylaşacağım.
Aynı maça aynı tercihi yapan arkadaşlar olursa aralarından ilk tahmini yapan geçerli olacak.
oran şartın varmı reis

Torredoo

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
92
36
18
ARSENAL : 1X-3,5 ALT
BAYER LEVERKSUSEN : 2,5 ÜST
HAMBURG : 1 VE 1,5 ÜST
Bas geç yüzde 90 güvendiğim kupon kendimde 2bin attım bakalım.

İlker44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
212
197
43
İçinden seç dostum kafana yatanı , ben olsam hamburg alırım , kötü başladılar iyi kadroları var ve rakibi çok kötü farklı mağlubiyet bile olabilir. 1 ve 1,5 üst 1,60 oran bence çok iyi ki 2,5 üst 3,5 bile gelebilir bence.
Diğer arkadaşlara haksızlık olur herkes tek maç tahmin

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,783
6,765
113
manchester city - westham 2.5 üst