Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Maç Tahmini İstiyorum

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1.00

Nf2807

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
498
286
63
City barca Arsenal yener Dortmund üst Leverkusen üst

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,541
774
113
Dortmund 2-0 skor

Balporsugu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,297
1,807
113
Merhaba arkadaşlar,
Kasam 2k ve 3 maçtan oluşan kupon yapmak istiyorum.
Herkesten en güvendiği gelme ihtimali yüksek ve benim uygun bulduğum 1 adet maç tahmini yapmasını rica ediyorum.
Tahminler arasından 3 adet maç seçeceğim.
Kupon gelmesi durumunda maçını seçtiğim arkadaşlarıma 250 TL dağıtım yapacağım.(3x250 TL)
Tahminini seçtiğim arkadaşları oynadığım kuponla beraber bu konu altında paylaşacağım.
Aynı maça aynı tercihi yapan arkadaşlar olursa aralarından ilk tahmini yapan geçerli olacak.
@Fterim1905 at kafalısı gelmeden yapalım bir kupon

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,516
6,590
113
Merhaba arkadaşlar,
Herkesten en güvendiği gelme ihtimali yüksek ve benim uygun bulduğum 1 adet maç tahmini yapmasını rica ediyorum.
Kupon gelmesi durumunda maçını seçtiğim arkadaşlarıma 250 TL dağıtım yapacağım.(3x250 TL)
Tahminini seçtiğim arkadaşları oynadığım kuponla beraber bu konu altında paylaşacağım.
Aynı maça aynı tercihi yapan arkadaşlar olursa aralarından ilk tahmini yapan geçerli olacak.
13.00 Singapur

YoungLions- Balestier Khalsa maçı 4.5 üst 2.00 oran hocam.

casecom61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
242
80
28
Merhaba arkadaşlar,
Stuttgart Ev 1.5üst