Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Macabet7

Krglu72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
327
64
28
4 kupon yaptım 3 ü tuttu ama üzerşnden 30 dakikadan fazla gecmiş hala sonuc yok desteğe soruyorum sacma sapan cevap veriyor. Bu kafayla işleri zor. Dedim tutan kupınların kazancını silin üyeliğimide iptal edin. Bide kalkmışlar yatırum istiyorlar yatırım yapana Allah sabur versin ne diyeyim :)

tuna

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
483
64
28
Bide yatirim istiyorlar :D

Ahmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
234
57
28
Bide yatirim istiyorlar :D
Yatırım istemeseler tokatçı olduğu nasıl anlaşılacak:)böyle isteyerek belli ettiriyorlar
Gerçi altyapı çürük baraka ve lisanssız bu da bunların ne mal olduğunu görsel olarak ispatlar

yusufaga1235

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
121
20
18
Yusuf kardeş sakin:)adam terbiyesiz konuşmamış gayette düzgün bir konuşma şekli var
sen adama taktın ne alip veremediğin var
Kapat/ın konuyu deģerli kardeşlerim
Daha önce bu tarz bonuslara para yatırıp çekemeyen çok kişi var bu da acayip canımı sıkıyor sitenin para vermeyeceği çok belli. Hadi bunları geçtim sana ne kardeşim başkasının avukatlığını yapıyorsun kendi işine baksana

yusufaga1235

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
121
20
18
Sen sorunlu gibisin sanırım kardeşim, psikolojik vaka mısın :D

Adam düzgünce belirtmiş. Neler neler yazmışsın aq adama :D
Peki siz niye başkasının avukatlığını yapıyorsunuz size ne olum adamlar bu bonuslardan para kaybediyor hep bende bu duruma ayar oluyorum kendi üye olmadığı sitenin burda reklamını yapıyor herkes kendi işine baksın adamla olan mesele onla benim aramda size ne olum

gokhan1975

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,262
618
113
+1 812 783 8381 den watsup msj ı geldi hangi ülke bilen var mı macabet7 bugüne özel 20 tl yazıyor.

Ahmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
234
57
28
Daha önce bu tarz bonuslara para yatırıp çekemeyen çok kişi var bu da acayip canımı sıkıyor sitenin para vermeyeceği çok belli. Hadi bunları geçtim sana ne kardeşim başkasının avukatlığını yapıyorsun kendi işine baksana
Kardeş belliki sorunlusun seninle muhattap olmak bile saçma
Hadi işine bak fazla bozuk ses çıkarıp yankı yapmaki insanlar bunalmasın
Avukatlık yapacak olsam emin ol ki daha farklı şekilde konuşurdum
Kendin diyorsunki konuşmak için konuşan tiplere ayar oluyorum önce sen kendine baksana:)konuşmanın çoğu etkisiz çarpana döner dikkat et
Kendini durup dururken alçaltma
Gerçi sende zor ama yinede efendi efendi takıl
Her daim işimdeyim kardeş :)sıkıntı yapma
Kendi işine bak

yusufaga1235

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
121
20
18
Kardeş belliki sorunlusun seninle muhattap olmak bile saçma
Hadi işine bak fazla bozuk ses çıkarıp yankı yapmaki insanlar bunalmasın
Avukatlık yapacak olsam emin ol ki daha farklı şekilde konuşurdum
Kendin diyorsunki konuşmak için konuşan tiplere ayar oluyorum önce sen kendine baksana:)konuşmanın çoğu etkisiz çarpana döner dikkat et
Kendini durup dururken alçaltma
Gerçi sende zor ama yinede efendi efendi takıl
Her daim işimdeyim kardeş :)sıkıntı yapma
Kendi işine bak
Tamam

Bayfetuncay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,111
167
63
Kendin almadığın birşeyi başkasına niye tavsiye ediyorsun geçen maximobeti paylaşan kişide adım gibi eminim almamıştır bu bonusu çok boşsunuz sırf konu olsun diye açıyorsunuz sonra insanlar para kaybediyor
Adam.tavsiye mi etmiş ne boş adamsin adam zorla mi alın demiş isteyen alır demiş

tuttur23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,490
482
83
Bir kere çevrim 2.0 oran tek maç ben 110 tl yaptım çevrim bitti ne yapsam acaba 50 tl kim verir bunlara :D

yusufaga1235

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
121
20
18
Adam.tavsiye mi etmiş ne boş adamsin adam zorla mi alın demiş isteyen alır demiş
Lan size ne olum size ne ya bırak adam savunsun kendini bu ülkede herkes avukat olmuş bu ne lan baksanıza işinize belki adamın haklı olduğunu anlayıp özür diliycem belki o benden diliycek iki kişinin arasına girmeye ne kadar meraklısınız ya adam bile kendini bu kadar savunmadı şuraya bak