Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Macceretta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Metefor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
133
42
28
Kod alıp almama kısımı tamamen sana bağlı katılım zorunluğu yoktur, çark seven arkadaşlar var bir çoğuda bir çok kere kazanç sağlamışlar

Forzatokat1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,533
548
113
Kod alıp almama kısımı tamamen sana bağlı katılım zorunluğu yoktur, çark seven arkadaşlar var bir çoğuda bir çok kere kazanç sağlamışlar

Eyvallah hocam sevmeye devam edin o zaman hatta konuyu da silin hiçbirşey konuşulmasın elestirilmesin

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,694
695
113
:D :D :D Ne Yani? Sen maçların doğal sonuçları bu mu sanıyosun? Körsün farkında değilsin :) isim tam uymuş.
He paşam hepsi şikeli maçtan önce oturuyorlar kaç kaç bitirelim diye konuşuyorlar. Tutturanlarda maç öncesi konuşmaya katılan tayfa.

Metefor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
133
42
28
Başlığa bakıldığı zaman anlaşılabiliyor ki sadece fikir alışverişi yada tartışma için açılmamış başlık.

Warosa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,381
2,224
113
Bundan 3-4 ay once cark olayi filan mi vardi? Yatirdgn parayi katla katlayabiliyorsan cek smdi adamlr musteri cekmek icin cark olayini cikardilar tabi oranlari dusuktr pas olayi cok fazla olacak bu cark olayina para kazanmak olarak bakarsan isin kötü pastanin ustundeki krema gibi bakmak lazm ya verir ya vermez kaybin ne? Yatirdgn hesabina geciyomu geciyo ne istiyosn 100tl freebet mi verdn herkese

Ercument4155

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
83
19
8
Çarklar tabii ki şans işi değil. Buna inanan insan ikiz kulelerin terör saldırısında yıkıldığına da inanıyordur. Daha canlı desteğe söylemeden çarktan çıkan freebetin eklendiğine şahit oldum. Sanki canlı destek söylememi beklemedi. Emin olmadığım tek şey kişiye özel olup olmadığı. Asya hakkında fikrim yok ama pinfelekten memnunum. Üç dört turda bir kere pas çıkıyor. Ki öyle ahım şahım yatırım yapmam. 20-30-50 lira yatırım yapar ufak oynarım. Zaten vaatleri öyle büyük değil. Maksimum 100 TL nakit veriyor. Bi de tavsiyem kod isterken canlı desteğe tatlı dilde muhatap olun. O mübarek ellerinizden kod alabilir miyim VS. Gazlayın. Boş çıkmıyor ckdkxk

Forzatokat1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,533
548
113
Valla ben de bir kere kod aldım 10 tl free bet çıkmıştı daha yazmadan bonusunuz eklendi diye mesaj atmıştı canlı destek diyeceğim o ki şans olduğuna inanmayin :)

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
şaka gibisnzz:) daha yatırm yapmamışnsz bu sitelere fikir sahibsnzz:) hergün yatırım yapıyorum çekim yapıyorum diyorum:) harbi komedisnz ya
Betzeplinden Ocak ayında bir haftada 13.000 çektim hesabımı kapattılar. Devam et çok iyi sitedir :D kazananı sevmezler.

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,300
6,714
113
Valla ben de bir kere kod aldım 10 tl free bet çıkmıştı daha yazmadan bonusunuz eklendi diye mesaj atmıştı canlı destek diyeceğim o ki şans olduğuna inanmayin :)
Adamlarda carktan ne çıktığını görmese senin bana şu bu çıktı demene inanırlar mi tabikide onlardada gorunecek yada önceden carktan ne çıkacağını biliyor olacaklar

Melo199819

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,119
395
83
Bence çarklar gayet ıyi 20 tl atiyom hep 20 tl de freebet cikiyo rahatça oynuyom

Tenerifae41

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
66
21
8
bu yorumdan önce bir küfür var mı yazdıklarımda sende tahrik etmeden konuşmalısın
Milleti tahrik eden sensin hala bos bos konusanda sensin.Bonus kovala diyor ulan sen napiyon burda madem bonus aramiyosan carklar ayarli bunu herkes biliyo yapiyolarsa adam gibi yapsinlar yapmiyolarsa hic yapmasinlar adam konu acmis yanlis veya dogru sen israrla ters ters konusuyon

SonholiganTexas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,690
425
83
Çarkkodu tamamen yatırım yaptırmaya teşvik Bi yöntem bundan fazla bişey beklemeyin bende Bi kaç sefer yatırım yaptım Asya ya çark kodu almadım bile bunu ilk grbets yapıyordu 15 20 kere almışımdır kod 2 yada 3 kez ödül çıktı yani bunlara bakmamak lazım fazla alabiliyorsan çevrimsiz bonus site varsa oraya yatır yada düz oyna öyle çarkla falan olacak işler değil

Forzatokat1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,533
548
113
Çarkkodu tamamen yatırım yaptırmaya teşvik Bi yöntem bundan fazla bişey beklemeyin bende Bi kaç sefer yatırım yaptım Asya ya çark kodu almadım bile bunu ilk grbets yapıyordu 15 20 kere almışımdır kod 2 yada 3 kez ödül çıktı yani bunlara bakmamak lazım fazla alabiliyorsan çevrimsiz bonus site varsa oraya yatır yada düz oyna öyle çarkla falan olacak işler değil

Bu sitelerin cakalligini da hepimiz mis gibi yiyoruz bu düzen de böyle gider sömürü ye devam

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,694
695
113
Milleti tahrik eden sensin hala bos bos konusanda sensin.Bonus kovala diyor ulan sen napiyon burda madem bonus aramiyosan carklar ayarli bunu herkes biliyo yapiyolarsa adam gibi yapsinlar yapmiyolarsa hic yapmasinlar adam konu acmis yanlis veya dogru sen israrla ters ters konusuyon
La tirrek bu sitedeki herkes bonus için burada bazıları benim gibi olan bonusu kullanıyor bazıları dilenerek yok x sitesi bilmem ne verdi y sende ver yok çarkın hediye oranı artsın beğenmiyorsan git başka sitede oyna

Forzatokat1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,533
548
113
La tirrek bu sitedeki herkes bonus için burada bazıları benim gibi olan bonusu kullanıyor bazıları dilenerek yok x sitesi bilmem ne verdi y sende ver yok çarkın hediye oranı artsın beğenmiyorsan git başka sitede oyna

Usta sen bu sitelerin gönüllü avukatı misin mk her is doğru elestirilmez diye bir kural mi var mk : D

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,694
695
113
Ayrıca forumda bir kitle var maşallah gözü doymuyor onu ver bunu ver 1 verdin niye 2 olmadı

Forzatokat1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,533
548
113
Ben asla onlardan değilim insanlar para yatırıyor istemesi de normal bazı ekstra jestler o ayrı mesele burda konu cark konusunda şans in söz konusu olmadığı büro larin önceden ne çıkacağı belli kodları size bize verdigidir isyan bunadir usta ısrarla anlamamakta devam ediyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...