Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Macceretta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lebronjr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
726
137
43
Arkadaşlar 7 aydır kalebette oynarım dün 10 TL bonus istedim ilk istedim verilmedi böyle cimri bi site görmedim. O kadar yatırım var. Bende hesabımı kapattırdım.jojobet e teşekkür ediyorum her hafta 15 tl bonus ve haftaiçi 20 tl Twitter bonusu veriyor. 20 tl bonusu 150 yapıp cektim yarım saatte geldi hesabıma.ihtiyacım vardı ilaç gibi oldu teşekkürler Jojobet bundan sonra yatırımlarım Jojobet e.
kalebete 15 bin yatırımım var 6 ayda şans bonusu istedım vermedi ama ben kapattırmadım 5 tl 10 papara atılcak site yok :D

badi3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
487
106
43
Akbet var kardeşim 2 yıldır üyeliğim arada oynarım

Kiziroglu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
123
30
28
Az önce baktim ückagitci ergenlerin lafina kanmayin Kavbet jojobet matbet son 1 hafta yatirimi olana yuklemis olmayana yok not KAV bet dahil herkese diye paylasan ergenler insallah top olursunuz amk

joker5234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
502
65
28
@Blue's gitti bonus reis yav :) Kullanıcı adı joker52341 olacak ti şu siteye alışamadım bir türlü Kullanıcı adında :)

ozgur3005

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
325
55
28

Link demissiniz nasil oluyor buyrun link twitterda konunun altindada var saati paylasim belli

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,635
71,883
21,113
✔Celtlcs23 sende sorun yok zaten iletilmişsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...