Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Macceretta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bayfetuncay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,111
167
63
Tuncay durumlar nasil dostum bu aralar cekim paylasmiyon :)
Ogrenci adamsin basarilarini bekliyom :)
Abi evdeyim öğrenciyim alttan 1 dersim.var stajımi yaktılar yakmasalar tek-çift sınavına grip mezun olacaktım ise girecektim şimdi staj yeri arıyorum çalışamıyorum da dgs çalıştığım için bonus kovaliyorum 10 tl yi 100 yapıyorum sonra 100 tl yi 110 olmuyor bu arada betcio sitesinden oynuyorum hem kayıp bonusu %20 hem de min çekim dusuk

baris0307

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
296
23
18
Kazananlara Tebrikler ha 10 tl sinde degilim sonuçta paylasmisim zor günler geçiriyorum sigaram yoktu sağlık olsun ufak detaya takilmamak lazımdı

Ozgurgula

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
281
53
28
çıkmamış. teşekkürler etkinlik için emeğinize sağlık kazananlara bol sans

Bayfetuncay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,111
167
63
Tuncay durumlar nasil dostum bu aralar cekim paylasmiyon :)
Ogrenci adamsin basarilarini bekliyom :)
Her ay bir şekild e 175 buluyorum askeri borcu ödüyorum.kredi kartının sonra geri cekiyorum sonra her ay böyle iş bulsam calisicam piyasa çok kötü ben boş kalmazdım ama nasip şu kendime.hakim olabilsem keşke.

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
Abi evdeyim öğrenciyim alttan 1 dersim.var stajımi yaktılar yakmasalar tek-çift sınavına grip mezun olacaktım ise girecektim şimdi staj yeri arıyorum çalışamıyorum da dgs çalıştığım için bonus kovaliyorum 10 tl yi 100 yapıyorum sonra 100 tl yi 110 olmuyor bu arada betcio sitesinden oynuyorum hem kayıp bonusu %20 hem de min çekim dusuk
İyisini yapiyon napacan gardasim hayat vs hersey cok zor ama pes etmicen

Dosala53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
424
10
18
Bilmem kaç yüzüncü etkinlik zaten çıksaydı benim için milat olurdu hiç şaşırmadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...