Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Maçkolik90 50 TL Yatırımsız Deneme Bonusu

seko5050

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
151
66
28
admin konu iptal sahtekar bunlar parami gondermeyip hesabimi kapattilar

mamican66

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,099
440
83
Çekenlere tebrikler benden de kimlik fotosu istedi hesabı kalıcı sildim
Reis ben her zaman diyorum laf kasarligi yapmam hic bir zaman kimsenin ekmeği ile de oynamayı sevmem bu siteden çekim bende yaptım ama asla önermem kimseye iyi ki sende kimliğini vermemissin 100 150 TL için değmez bende daha önce bu hataya düştüm pişman oldum

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,406
22,683
113
Reis ben her zaman diyorum laf kasarligi yapmam hic bir zaman kimsenin ekmeği ile de oynamayı sevmem bu siteden çekim bende yaptım ama asla önermem kimseye iyi ki sende kimliğini vermemissin 100 150 TL için değmez bende daha önce bu hataya düştüm pişman oldum
Rica ederim

mamican66

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,099
440
83
Ama kimlik istemediği zaman rahatlikla çekim yapabilirsiniz kimlik girerse ise sıkıntı ayrıca paylaşan arkadasa teşekkürler ben dahil çok kişi çekim yaptı büyük sevaba girdin kardeşim 😂

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Bende çekim yaptim çekim yapamayıp duzenbazlik yapıp ondan sonra sahtekar site oluyor tek hesap açtım herseyi tamamlayıp 150 tl çektim 10 dakikada ödendi

mrtokyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
118
19
18
Bende çekim yaptim çekim yapamayıp duzenbazlik yapıp ondan sonra sahtekar site oluyor tek hesap açtım herseyi tamamlayıp 150 tl çektim 10 dakikada ödendi
Platin game çevrimi bitince ordami devam ettin başka sağlayıcı ya girdin mi cevrimden sonra

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Hayır platinde devam ettim başka yerde yasak zaten kardeş

Yalaskos

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17
1
3
Kaç dakika ödüyolar ödeme alan arkadaşlar yazabilirmi bende çekim verdim bekliyor 45 dakika oldu

Graphicios

🖤BEŞİKTAŞ🤍
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,733
2,082
113
Destek kapali 2 gundur bonusu alamadim anasini sattigim sitesinden

mrtokyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
118
19
18
5 dakika önce çekim verdim hemen yatırdılar kimlikde istemediler bu kadar hızlı beklemiyordum