Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Madridbet 20₺ FreeBet veya 50 FreeSpin Deneme Bonusu

altanbak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
115
27
28
iyi iyi güzelde ana para çevrim 1 katı heryerde sizde 3 o kötü

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Bonus kazancını 200tl yap qp0 yatırımımi oyna kaybetsen bile 200tl cepte yine cekersin
Ama direk 100tl yatırım yapıp kaybettiğinde birşey alamazsın artık bu kafalardan kurtulun
Bilmedigin siteye yatırım yapıp bonus için sonra burda konu açtığında paramı vermiyorlar diye salya sümük agladiginda bu mesajını not alıyorum o zaman sana bu mesajı atacağım bu kafadan kurtul diye

Aylmz2302

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
698
145
43
Bilmedigin siteye yatırım yapıp bonus için sonra burda konu açtığında paramı vermiyorlar diye salya sümük agladiginda bu mesajını not alıyorum o zaman sana bu mesajı atacağım bu kafadan kurtul diye
Güven sorunu varsa kullanma dostum ben de kullanmadım her bonus açanlara aynı yazıyı yazıyorsun o yüzden yazdım insan açmış konuyu bilgisi olan siteyi araştıran güvenen varsa kullanır bilgi olsun diye paylaşılmış konu senin düşündüğün mantığa yazdım yani bu siteyle alakalı degil

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Güven sorunu varsa kullanma dostum ben de kullanmadım her bonus açanlara aynı yazıyı yazıyorsun o yüzden yazdım insan açmış konuyu bilgisi olan siteyi araştıran güvenen varsa kullanır bilgi olsun diye paylaşılmış konu senin düşündüğün mantığa yazdım yani bu siteyle alakalı degil
Benim hiç profileme girip baktinmi hangi konuya bu yazıyı yazmışım bana bırak her konuyu bana bundan başka bir konu göster bakalım aynı yazıyı yazdığım yılardır bu formdayim ve pek fazla mesaj yazmam profilimi inceleseydin bunu demezdin ben birkere bonus kovalayan biri değilim form kurulduğundan beridir toplasan formun 10 etkinliğine katilmisimdir yada katilmamisimdir bence sen site adamsın her bonusa girip insanlara aynı şeyi yazıyorsun eğer site elemanı olmasaydın bu bonusa normal gözüyle bakmazdin

Halukfb1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
240
59
28
Site yaramaz biri profilime girip dogum tarihimi degistirmis 1970 yapmis guven vermedi bana bu site.