Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Mahkeme Davası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
Dalga gecen basına gelsin bana bişey olmaz her kanıt var bnde suçum yok ama dalga gecenler basınıza işlediginiz suc üzerine gelırse gorurum sizi ben

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,727
3,517
113
Dalga gecen basına gelsin bana bişey olmaz her kanıt var bnde suçum yok ama dalga gecenler basınıza işlediginiz suc üzerine gelırse gorurum sizi ben
Böyle birşey kimsenin başına gelmez merak etme.. durduk yere kalkıp gelinlik fiyatı niye sorsun insanlar

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
Siz siz olun asla bir kadınla mahkemeye çıkmayın davayı cekmeseler sıkıntı buyukdü bnde cekdım şikayeti geri

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Siz siz olun asla bir kadınla mahkemeye çıkmayın davayı cekmeseler sıkıntı buyukdü bnde cekdım şikayeti geri
Madem haklısın be geri vites yapıp davayı çekiyosun aslan parçası savunsaydın kendini sonuna kadar tazminat davası açsaydın madem yalan dolan iftira var pişman etseydin karşı tarafı süründüyseydin gelmiş hala hikaye anlatıyosun

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Beyler 15 haziranda mahkeme cıkıcam kısaca anlatıyım ben gelınlıkcı vitrininde gelınlık gördüm fiyatını merak ettim. Tabelada gelınlıkcı adı yazıyordu instagram hesabı vardır dıye dusundum yazdım merhaba dedım gelınlık gordum fıyatını ogrenmek ıstıyorum ve eskıme suresi nedir diye sordum baska bişey sormadım oncedende hiç bağlantım yok. Sonra benı bi bayan ınstahramdan ekledi tanısmak istedi tm dedım aradı instagramdan beni bulusma cagardı gittim. 1 bayan beklerken 4 5 bayan cıkdı tqcizci sapık sen bizi ankesorluden aramaya utanmıyonmu taciz mesajı atmaya utanmıyonmu dedi bnde dedim ben kımseyi aramadım taciz mesajı atmadım iftira atıyorsunuz dedim hemen orda polisi aradım şikayetci olduk beyler tecrubelı birisi varmı sizce nenolur önceden hiç mahkemeye cıkmaıdm suç kaydım hiç yok dunya en sacma olayı basıma geldi
Ankesörlüden aramiş olabilirsinde mesaj nasıl atiliyormuş hiçbir şey çıkmaz dostum beraatt kafanı takma anlıyorum sonuçta yüz kızartıcı bir durum sucsuzda olsan böyle bir dava için mahkemeye çikmak pisikolojiyi bitirir

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
Ankesörlüden aramiş olabilirsinde mesaj nasıl atiliyormuş hiçbir şey çıkmaz dostum beraatt kafanı takma anlıyorum sonuçta yüz kızartıcı bir durum sucsuzda olsan böyle bir dava için mahkemeye çikmak pisikolojiyi bitirir
Ağa aramadım ben malmıyım hapse girmek istiyim plaja gidip yüzmek varken et iskender yemek varken neden hapse girmek ıstıyım. Psıkolojım bitri burda cok haklısın knka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...