Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Maksibet 20 TL Deneme Bonusu Yatırımsız

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
793
113
Maksibet17.com arkadaşlar cevrimsiz deneme bonusu veriyor 100tl çekim havale ile sms geldi paylaşayım dedim...

Ardadidem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
778
500
93
Maksibet17.com arkadaşlar cevrimsiz deneme bonusu veriyor 100tl çekim havale ile sms geldi paylaşayım dedim...
Kimse üye olmasın bu siteye dolandırıcılar ben aldım bonusu çekim verdim çoklu hesap diye parayı ödemediler daha 100 tl ödemiyorlar bence sende konuyu kapa kardeşim adı bile geçmesin bu sitenin

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Deneme bonusunu kullandım çektim arkadaş kullandı o da çekti üstüne ben bu siteye arada yatırım yapıp oynarım henüz bir sıkıntı yaşamadım

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,716
44,724
113
Bu site banada msj atmisti cevirmistim 3-4 dkikada gelmisti cekimim

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
793
113
Deneme bonusunu kullandım çektim arkadaş kullandı o da çekti üstüne ben bu siteye arada yatırım yapıp oynarım henüz bir sıkıntı yaşamadım
Nedense çekimi gönderilmeyen de hemen dolandırıcı diyor, ben ceviremedim o yüzden çekemedim çeken arkadaşlar olmuş iste.

Jkey27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
124
16
18
Öderler ama ödemeyi al bidaha uğrama benim bı kuponumda bı maçı kaldirdilar ben omacin sonucunu internet de buldum tutmuştu ama bana iade yaptılar altyapımız sonuçlandırılır dediler