Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Mali Suçlardan Aradıklarını Söylediler

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,890
6,691
113
Beyler konuyu hortlatayım Bi numara aradı merkez postaneden arıyormuş 18 k ceza yemişim avukat numarası verdi . Akşama kadar 6.5 k ödersem oluyormuş. Dolandırıcı mı bunlar. E devlette birşey görünmüyor. Kredi kartı borcunu zor ödedim. Gerçekse ödeyecek para yok.

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Beyler konuyu hortlatayım Bi numara aradı merkez postaneden arıyormuş 18 k ceza yemişim avukat numarası verdi . Akşama kadar 6.5 k ödersem oluyormuş. Dolandırıcı mı bunlar. E devlette birşey görünmüyor. Kredi kartı borcunu zor ödedim. Gerçekse ödeyecek para yok.
Dümen kral inanma

gokhan1975

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,267
618
113
Arkadaşlar Acil buraya bakın.
Perşembe günü enterasan 1 olay yaşadım. Postaneden aradılar önce işte size resmi bi evrak var yönlendireyim mi üzerinde avukat numarası var vs dendi avukatı aradım. Dosyanın çıkmaması için 1000tl ödemem gerekiyormuş 5900TL ceza yemişim vs tarzı. Neyse ödedim ben 1000TL'yi gerisini taksit taksit ödeyebilirsiniz dedi avukat. Vergi borcu olarak görebilirsiniz falan dedi. Ama E-devletten sorgulattığımda borcum gözükmüyor. 23üne kadar 1000TL daha ödemem gerekiyomuş ama. Nedir bu iş dolandırıldım mı yoksa cidden böyle bir şey var mı bilgisi olan var mı?
Dolandorılmışsın geçmiş olsun.