Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Malulen Emekli Oldum

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Çok geçmiş olsun en azından çalışmak zorunda değilmişsin.
Tesekkurler dostum. Aynen oyle, öbür türlü sadece 1 kira geliri ile imkansız olurdu çalışmadan yaşamak. Şuan iyi kötü yuvarlanır gideriz. Zaten başka haklarda var, ulaşım ücretsiz vs gibi. İdare ederiz diye düşünüyorum

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,043
791
113
Bugünleri de aratmasın, geçmiş olsun yasadiklarinizi her insan her bünye zor kaldırır inanın.

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Bugünleri de aratmasın, geçmiş olsun yasadiklarinizi her insan her bünye zor kaldırır inanın.
Sağol dostum, psikiyatri destegi ve ilaçları ile kaldırdım desem daha doğru olur. Hastanede yatmaktan, yoğun bakımdan falan bıktım. Hastaneye yatış verildiğinde kattaki hemşire ooo Engin hoşgeldin diyor artık ev gibi olmuştu... Uzun bir sure görmeyiz insallah

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
Gecmis olsun. Cogu insanin hayali emekli olmak. Ama tabi emekli olmanin en agir bedeli ya yaslilik ya da malulluk. Keske sagligimizi ve yasimizi hic kaybetmesek de omur boyu essek gibi calissak :)

safakvakti

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
985
290
63
Geçmiş olsun hayat seni sevmişki bu kadar rahatsızlığa rağmen ayaktasın uzun ömürler

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Gecmis olsun. Cogu insanin hayali emekli olmak. Ama tabi emekli olmanin en agir bedeli ya yaslilik ya da malulluk. Keske sagligimizi ve yasimizi hic kaybetmesek de omur boyu essek gibi calissak :)
Kesinlikle katılıyorum dostum, sağlıkli olup çalışmayı tercih ederdim. Şuan bircok sey var icimde kalan yapmak istediğim ama yapamiyorum saglik musade etmiyor.

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,674
12,997
113
Geçmiş olsun dostum . Allah şifa versin . Sana da kalan ömründe sağlıklı ,uzun ömür versin 🤲

Bisesvar20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,670
656
113
Çok geçmiş olsun bütün hastalıklar seni bulmuş aga. Genclikde eroin felanmi kullandın sen. Neyse Allah şifani versin ins

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,043
791
113
Sağol dostum, psikiyatri destegi ve ilaçları ile kaldırdım desem daha doğru olur. Hastanede yatmaktan, yoğun bakımdan falan bıktım. Hastaneye yatış verildiğinde kattaki hemşire ooo Engin hoşgeldin diyor artık ev gibi olmuştu... Uzun bir sure görmeyiz insallah
İnşallah inşallah

Destorx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,526
880
113
Abi geçmiş olsun bir taraftan da hayırlı olsun. Hep sağlık olsun diyoruz çünkü hep önemli olan sağlık. Geçmiş olsun tekrardan.