Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Manchester City - Chelsea: Muhtemel 11'ler

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,889
3,103
113
Uzun zamandır oynamıyordum ilk yarı gol oranı yüksekti girmedim maç başlayınca bekledim baktım ilk yarı çok hızlı ama gol yoktu devre olsun gireyim diyordum son dk attı chelsea, ikinci yarının başında kasayı citynin golüne bastım bir kaç kere geldiler düzgün şut bile çekemediler chelsea 2 yi yazabilirdi guardiola kaybetmeye gelmiş maç sonu hiç üzülmemişti, rakibi tuchel kenarda amigoluk yapıyordu

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,926
151,303
113
yoo oynadim başkan lunabetin özel oranları kazandı 70 tl kâr ettim Allah bereket versin ilk yarı oyuncu değişti bide maçın adamı bahsiyle kazandim :D
Temizz
dünya da kazanan çıkmış
Tebrikler dost :D

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,926
151,303
113
Bence hak etti Hacı bı dünya da gol kaçırdı benimde iki kuponumu yatırdı ama yapacak bişey yok kaybetmeye devam :)
Bu akşam Efes liyiz bu akşam kazanicaz
kaybetmeden olmaz dost
ama dediğin gibi bugün Efes alsın zararı çıkar :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Artık gol çıkmıyor gol bulmak çok zor oldu hangi maç üst bitecek şaşırır olduk iki final üst işte 1 gollü bitiyor öteki finalde 2 golle bitiyor bi şeyler oluyor ama biz hep sadece izliyoruz ve kaybediyoruz

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,926
151,303
113
Artık gol çıkmıyor gol bulmak çok zor oldu hangi maç üst bitecek şaşırır olduk iki final üst işte 1 gollü bitiyor öteki finalde 2 golle bitiyor bi şeyler oluyor ama biz hep sadece izliyoruz ve kaybediyoruz
Alta yönelmemiz lazım artık dost :rolleyes: