Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Marbet 50 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,619
1,745
113
fs ler sahte arkadaslar oyun 2. patlamayı gostermıyor garantı spıne dusuyor fakat 1 kere bıle patlamıyor bala göte artık yınede deneyebılırınısz :D
Gatesen 8 TL den freespin e girdim 8 TL verdi iyimisi 😃

Ahkaf

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
755
423
63
bir ekran hiç mi 2 kez patlatamaz göre göre ayarlanmış yani :D :D 5 değerden 50 spinden çkan 46 lira :D :D şaka gibi

em1ngen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
291
122
43
bu altyapıda klasık zaten hiçbir bonusu almayacaksın denemesıde aynı fs bonusuda hepsi bu şekılde fs lerın işareti bile farklı zaten sahte oldugunu çok belli ediyor gereksiz bir site

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,174
9,592
113
bu altyapıda klasık zaten hiçbir bonusu almayacaksın denemesıde aynı fs bonusuda hepsi bu şekılde fs lerın işareti bile farklı zaten sahte oldugunu çok belli ediyor gereksiz bir site
Kazanç verebilir ama sahte slotlar
Hele hele balıkci oyunlarını oynamayin

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,708
4,790
113
normal big bass ve big bass bonanza christmas açık beyler bakalım ödeyecek mi yazarım ödemezse :D
Adsız.jpg

Ahkaf

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
755
423
63

Üye olduktan sonra SMS ve e posta dogrulamaları yapıp aşağıdaki bonus talep linkinden bonus alınabilir. Freespinler gates oy olympus oyununda geçerli.

Freespin kazançları sadece pragmatic oyunlarında kullanılıp kasa 1000 TL olursa yatırım şartsız 200 TL çekilebilir. Bol şans.

Valla hırs ettim 46 lirayı 1000 lira yapcam dedm.. 1400 oldu kasa.. çekm vercem bakalm gelirse yazarım

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,708
4,790
113

Naturelx06

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
58
15
18
Nasıl alıyruz ya biri soylesin ben üye oldum e posta dogruldım canlı destek den mi istiyecez

kilmerknock

Emekli Prof.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
134
64
28
İlk mesajda bonus talep linki var arkadaşlar.oradan talep edilecek.

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,708
4,790
113
1k yap 250 çek imiş konuyu açan arkadaş 200 yazdı diye 200 verdim iptal edilsin diye bekliom şimdi de :D

Ahkaf

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
755
423
63
itpal edildi çekimim sebebi ne acaba payfx le çekm yapmtşm... acaba 2000 mi yapmamz lazm kasayı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...