Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Marbet 50 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

voymikee33

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
36
9
8
Selamlar nereden konu acacagimi bilemedim buradan yazdım. Holiganbete payfixle 200 TL yatırım yaptım para bakiyeye yansımadı. Neymiş payfixle min 2000 TL yatırım yapılırmış 1800 TL daha yatirmam gerekiyormus🤣 Sabah sabah güzel tokatladım.

Caffcaff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,107
349
83
Selamlar nereden konu acacagimi bilemedim buradan yazdım. Holiganbete payfixle 200 TL yatırım yaptım para bakiyeye yansımadı. Neymiş payfixle min 2000 TL yatırım yapılırmış 1800 TL daha yatirmam gerekiyormus🤣 Sabah sabah güzel tokatladım.
O ne saçmalık öyle 😀😀 sen sahte bir siteye para yatırmışsındır, gerçi normal holiganda 2 aydır csnlı destek yok bana denk gelmiyor hiç

Asil3342

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6
1
3

Üye olduktan sonra SMS ve e posta dogrulamaları yapıp aşağıdaki bonus talep linkinden bonus alınabilir. Freespinler gates oy olympus oyununda geçerli.

Freespin kazançları sadece pragmatic oyunlarında kullanılıp kasa 1000 TL olursa yatırım şartsız 250 TL çekilebilir. Bol şans.

İlk başta yanlışlıkla 200 çekilebilir yazmışım, 250 çekilebilir.

canlı destek yok diyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...