Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Masterbetting 100₺ Nakit Bonus

snrelt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
415
132
43
Mesaj geldi ilk defa gördüm çok merdiven altı bir site belliki , neyse vakit öldüreyim bari diye kayit oldum (Kayıt olurken "Doğum Yeri" diye bilgi isteyen ilk Site)

Sonrasında daha sms görüntüsünü atmam ile "Aynı IP..." demesi arasında oyun konsolu kolu tepkime süresi kadar zaman anca vardır.

Büyük ihtimal bunlar bilgi çalıp 3.Partilere dağıtıyor.
Sakın bulaşmayın uyarayım.
Saglam site kardeşim 3 yildir yatrp çekiyorum

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,703
113
A332B8E1-25A0-411C-87C5-FEAC00E7C030.png
bana çat diye verdiler, Kazanırsam alırmıyım orası önemli:D canlı destek diye birşey bulamadım malesef

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,703
113
O üç noktaya baş, sağ tarafta bayan, resmine tıkla bilgilerini gir bağlanırsın
Oynadım kafadan uğraşmadım. Doğrudur kral bilen vardır elbet site biraz eski sürüm milattan önce tunç devrine dayanıyor :D homofabian bir operatöre ile konuşmaktan korktuğum için Bağlanmadım :D

gamerx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,620
516
113
Bir sitenin kalitesi canlı destekin uslubundan hemen belli oluyor.

ozangs40

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
291
83
anaparamla yaptığım 5 k yı ödemeyıp hesabı kapattı sonra sponsorluktan atılmıs

ozangs40

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
291
83
şifremı değiştirmısler kafalarına gore 5 k bakıyem vardı yenıleyım dıyorum ıcerde bakıye var dıye sıfre yenılenmıyomus

ozangs40

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
291
83
sağlam dıyen arkadaslar 1000 in uzerıne çıkınca anlar sağlamlığını

ozangs40

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
291
83
Bu ve buna benzer sitelerde alacak çoğalınca çirkeflikleri ortaya çıkıyor bunlardan biride boombet.
adamlara şifremı yenıleyım dıyorum içerde bakıye var yenılenmez diyor hemen ardından güncelleme var o yuzden yenılenmıyor diyo sağlam filan değil yanı

gamerx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,620
516
113
adamlara şifremı yenıleyım dıyorum içerde bakıye var yenılenmez diyor hemen ardından güncelleme var o yuzden yenılenmıyor diyo sağlam filan değil yanı
İçerde bakiye olması şifre yenilemesine neden engel olsun bu nasıl bir sahtekarlık utanmazlık, ne alakası var adiler sizi, bunlar hangi kafayla böyle bir cevap veriyorlar bu nasıl bir bahane uydurma, yani sövmemek elde değil. Güncelleme nedeni ile tamam olabilir ama bir yalan söylüyor o tutmazsa başka bahane söylüyor, bence oynamayın böyle sitelerde paramızla rezil olmaya gerek yok sağlam sitede bonus almadan oynayın 2 kuruş az kazanın ama sorun yaşamayın.

ozangs40

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
291
83
İçerde bakiye olması şifre yenilemesine neden engel olsun bu nasıl bir sahtekarlık utanmazlık, ne alakası var adiler sizi, bunlar hangi kafayla böyle bir cevap veriyorlar bu nasıl bir bahane uydurma, yani sövmemek elde değil. Güncelleme nedeni ile tamam olabilir ama bir yalan söylüyor o tutmazsa başka bahane söylüyor, bence oynamayın böyle sitelerde paramızla rezil olmaya gerek yok sağlam sitede bonus almadan oynayın 2 kuruş az kazanın ama sorun yaşamayın.
zaten burayada sponsordu farklı bı yerede sponsordu şikayet filan açtım paramı alamadım ama sponsorlukltan uctular