Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Matadorbet | 50TL Nakit + 25FreeSpin Yatırım ve Çevrim Şartsız Deneme Bonusu

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
Ya usta bune dün üye oldum dünden beri 2 saat brkliyroum canlı destekte 150 den kuyruk başlıyor 1 de düşüyor 1 deyken sıra 30 dk da öyle bekliyorum ve ardından 90 li sıralara tekrardan atıyor deneme bonusu talep edicez diyemi bunu yapıyorlar insan vakti bu kadar alinmazki birde bilerek Ekli dosyayı görüntüle 217824Ekli dosyayı görüntüle 217824
Albuyur şimdide kapattılar
Ya usta bune dün üye oldum dünden beri 2 saat brkliyroum canlı destekte 150 den kuyruk başlıyor 1 de düşüyor 1 deyken sıra 30 dk da öyle bekliyorum ve ardından 90 li sıralara tekrardan atıyor deneme bonusu talep edicez diyemi bunu yapıyorlar insan vakti bu kadar alinmazki birde bilerek Ekli dosyayı görüntüle 217824Ekli dosyayı görüntüle 217824
Al büyür simdide kapattılar

Ekli dosyalar

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
Abi gerçekten yok böyle birşey ya dünden beri 6 7saatimi aldı canlı desteğe bağlanıyorum 1 de kadar iniyor 30 dk 1 de bekletiyor sonra atıyor canlı destekten niye belli deneme bonusu talep edicez diye yatırım için bağlanarak zaten görüyorlar yazıları aciadan hemen açarlar

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
Usta toplamda 6 7 saat beklemenin sebebi tek üyeliğimin. Olması ve garanti deneme bonusu rkligek olmaları belki bir şans olurda çekim yaparım diye ama pişmanım ya boşa vaktimi çaldılar
Benimde üyelik yoktu üye oldum aynı ıp dedi evde tek yaşıyorum saçma sapan,işler

tonymontana

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,879
1,278
113
5 gündür 200 e 200 bonus alıyorum 400 ü 1000 yapamıyorum sürekli batıyorum rulette.
cok ugursuz geldi

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
@Matadorbet Destek canlı desteğe baglanilmiyor dünden beri hala şuana kadar uğraşıyorum sürekli başa sariyor sıra Selahattin67 kullanıcı adım ilgilenir sevinirim. Deneme bonusu için

Aynen35

Yeni üye
Yeni Üye
6
0
1
@Matadorbet Destek canlı desteğe baglanilmiyor dünden beri hala şuana kadar uğraşıyorum sürekli başa sariyor sıra Selahattin67 kullanıcı adım ilgilenir sevinirim. Deneme bonusu için
Yeni üye oldum deneme bonusu talebinde bulunmak için 1 saatten fazla bekledim canlı destek için 105 kişi sırada vardı en son 1 kişi kalınca bağlanmadı o bir kişi yarım saat ten fazla oldu bitmedi. Yani bilerek mi yapıyorsunuz sırf üye sayınızı artırmak için mi yaptınız deneme Bonusu vermeyecektiniz madem üyeliğimi iptal edin. Güvenimi sarstınız

deliqanlyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
416
134
43
Boş yere üye oldun aynı isimde üye olursa bonus yok. Adının Şerafettin falan olması gerekiyor ;)

ferhatcan21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,871
463
83
canlı desteğe bağlanmıyor 1 e geliyor sıra ve yok sonrası yok yani saatlerce öyle duruyor

ferhatcan21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,871
463
83
Lütfen bekleyiniz...
Canlı destek hattımız şu anda diğer üyelerimize hizmet vermektedir.

Yanıt alana kadar hatta beklemenizi rica ederiz.

İşlem sıranız: 1

1 saattir böyle

ferhatcan21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,871
463
83
Lütfen bekleyiniz...
Canlı destek hattımız şu anda diğer üyelerimize hizmet vermektedir.

Yanıt alana kadar hatta beklemenizi rica ederiz.

İşlem sıranız: 1

en az 10 kez denedim olay bu değişen birşey yok