Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Matbet

tuttur23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,490
482
83
Merhaba arkadaşlar bende bienbet ailesine yeni katıldım dün 250 TL yatırım yaptım kaybettim hemen ardından tekrar 250 TL yatırım yaptım yine kaybettim ve ardından bu sefer 400 TL yatırım yaptım bir kazandım bir kaybettim sabaha 4500 TL ile bakiyemi oldum sabah9 gibi çekim talebi verdim öğlen saat 15.00 iptal edildi ve ben canlı desteğe bağlandım benden kimliğinin her iki yüzünün fotokopisini beden ikametgah adresimi istediler hesap onayı için bende yolladım şimdi bana diyor ki 3 iş günü içinde sonuçlanacaktır işleminizi yani hesap onayiniz demek istiyor sizce bir sorun çıkarmıyor bunlar baş ödeme yaparlar mı biraz takıntılı tüm bende yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar
Sponsor site korkma ödeme yaparlar

AHMET4102

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,011
2,958
113
Üyelerinin çoğu parayla block halde alınmış üyeler gerçekte o kadar üyesinin olduğuna inandırmanız kendinizi çok ilginç
takıpcı sayısı uye var veya yok onunla ılgılı bırsey yok rt lazım bahıs oynayan veya oynamayan 10 k twıtter kuyllanıcısının rt sı lazım

balon1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
438
52
28
boşuna uğraşmayın matbet siliyor rt leri yoksa şimdiye kadar çoktan olmuştu

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Rt silme diye bişey yok anca takipçi engellerse düşer

Xxmannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,153
2,210
113
Azeri gardaşlarımnan irtibata geçtim.halledecez :)

AHMET4102

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,011
2,958
113
bilmıyorum ama bluesun dedıgı bgıbı olabılır

AHMET4102

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,011
2,958
113
bize boyle bırı lazım adam bok yazmıs 34 bın begenı almıs ooo.png

muratx09

Üye
Yeni Üye
40
8
8
Ilk 50 tl bonus verdiğinde sağlam çekim yaptım bu sefer et bonusu olarak 50 tl tanımladılar bu sefer çekerken çoklu ip bahanesi uydurdular madem çoklu ip varsa ilk cekimi nasıl yolladin cunku işlerine gelmedi bunlar serefsizler