Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Mavibet - Deneme Bonusu

berkegnddd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
111
9
18
amk cocukları 1.sıraya kadar geldim kapattılar görüşmeyi bu site para felan vermez

Tolqa1905

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
55
5
8
Size direk eklediler mi bonusu yoksa en kısa sürede eklicezmi dediler kaç dkdir yok bonus

Adam00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
285
22
28
2.5 saat önce baglandım kullanıcı adımı verdim islemi kontrol ediyorum dedi çevrim şartı falan anlattı sohbeti kapattım bonus yok sıra olmuş 100:)

Adam00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
285
22
28
Ben verim size bi site yatırm ve çevrim şartı da yok :)

akaplanx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
254
50
28
Merhaba abdurrahman kablan, size nasıl yardımcı olabilirim?

abdurrahman kablan
merhaba

deneme bonusu alabilirmiyim

kullanıcı adım akaplanx

oradamısınız ?

ahmet devran1:22 amsitemizde 10 tl deneme bonusu süresi haftalık olarak dolmuştur. Daha farklı bonuslarımız ay içerisinde olucaktır. anlayışınız için teşekkürler efendim.

BİTTİ DEDİLER

hsynerg1988

Üye
Yeni Üye
25
1
3
İlk üye olanlardan birisi olarak bonus alamadık site is yapmaz.gecen bi sitede denk geldi böyle adama derdimi anlattım sistemden üye olduğum saate baktı yükledi bunlar is yapmaz ben üyeliği iptal ettirdim

ugur138

İlluminati
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,117
475
83
sacma bos site puffinden baglandım ıp yabancı dıyo tekrr baglanın diyo zaten 1 saatte zor baglandık kolaymıs gbi soluyo utanmadan

cenk46

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
327
111
43
Superbetin denen site harika ötesi bir site denemenizi tavsiye ederim yeminederim adamlar ne diyorsa yapıyor 50 TL para yatırdım bonus için 500 tl bir kazandım 400 tl Bir kazandım 1 saat içinde paramı yaptırdılar para çekme de hafta sonu bayram seyran hiç fark etmiyor

Adam00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
285
22
28
Superbetin denen site harika ötesi bir site denemenizi tavsiye ederim yeminederim adamlar ne diyorsa yapıyor 50 TL para yatırdım bonus için 500 tl bir kazandım 400 tl Bir kazandım 1 saat içinde paramı yaptırdılar para çekme de hafta sonu bayram seyran hiç fark etmiyor
Üyeliğimi iptal ettim şimdi

newati

Üye
Yeni Üye
33
0
8
çevrimi tamamladım canlı yardımda sıra gelirse çekim talebi vericem gelişmelerden haberdar ederim kardeşlerim

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
ben çekim talebi verdim bakalım nasıl sonuçlanacak para çekim talebi verilen yer biraz garibime gitti sadece banka adresi iban hesap sahibi yazıyor bir de miktarı yazıyorsun diğer yerlerdeki gibi şube adı hesap no tel fln istemiyor

fjalby2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
132
22
18
ben çekim talebi verdim bakalım nasıl sonuçlanacak para çekim talebi verilen yer biraz garibime gitti sadece banka adresi iban hesap sahibi yazıyor bir de miktarı yazıyorsun diğer yerlerdeki gibi şube adı hesap no tel fln istemiyor
Sitelerde para bırakmadın :) tebrikler ...

dersimmurat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
306
58
28
varmı haber reıs

hoti91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
120
113
43
Çevirimi tamamladım şimdi çekim talebi vereceğim sonucu haber veririm beyler

cemalaksu

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
61
5
8
bende çekim verecektim bi soruyum önce dedim pazartesi ödeme yapacaz çekimi ona göre verin dediler. iptale düşmemek için beklemedeyim pazartesi sabahı verecem..