Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Mavibet - Deneme Bonusu

dersimmurat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
306
58
28
arkadaslar bu sıte ödeme yapmaz cekım vardim kalan 92 tl bakıye var silin diyorum sılınmez dıyor eglencesıne oynayın ....dıyorum para yatırdıgım zaman eskı bakıyeyle karısır gelmeyen maca oynayın dıyor hangı sıte böyle der..SAKIN ALMAYIN BONUS YORMAYIN KENDINİZİ BU SİTE ÖDEME YAPMAZ....

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
canlıya baglanıp bi sorcam da neden yatırmıyorsunuz diye ama bi kuyruk var maşallah pide kuyruğu gibi :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
banka adresı ıstıyor cekımde oraya ne yazmısdın
normal çekim yapacağım bankayı verdim hacı yanlışlık olsa parayı tekrar bakiyeye işlerlerdi ama bakiye de hala 0 demek ki işlemde ama ters giden bişeler var belli ki paraları toplu ödicekler bence bonusları bitirip

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Burcu4:49 pmMerhaba. Size nasıl yardımcı olabilirim?

mrb dün para çekim talebi vermiştim ama yatmamış para 12 saatten fazla oldu gece vermiştim kullanıcı adım evolaydis Okundu

BurcuNe yazık ki yoğunluğa bağlı olarak bir gecikme durumu mevcut işlemlerinizde. Tüm talepler sırasına bağlı olarak kontrol edilerek sonuçlandırılmaktadır. Mümkün olan en kısa sürede sizin işleminiz de sonuçlanacaktır.

net süre veremiyorum efendim

4:53 pmTalebiniz işlem sırasındadır. En kısa sürede ilgili birim tarafında kontrol edilerek sonuçlandırılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yardımcı olmamı istediğiniz farklı bir konu var mıdır efendim ?

bunları forumda paylaşıyorum da yazılanları haberiniz olsun

paylaşabilirsiniz efendim sorun yok. lisanslı bir siteyiz yatırım çekimlerde bir şüpheniz olmasın.

tamam da kaç kişi var çekim bekleyen bunlara bir çözüm bulsanız geç kaldığınız her zaman sitenizin karalanması gerçekleşir çünkü yeni bir sitesiniz ve kimse sizi tanımıyor sonuçta her kafadan bir ses çıkar

finans birimi ilgilenmektedir, sorun olmaz. çok yoğunluk var o yüzden gecikmeler yaşanmakta.

daha önceden de başka bonus veren siteler oldu ama çekimlerde geç kalanlar illaki oldu ama çok fazla gecikmeler yaşanmıyordu siz de finans birimi ile iletişime gecseniz bir zaman dilimi verseniz en azından kimsenin aklında şüphe kalmaz
geçen hafta da bir site vardı böle vermişti ve bir gün verdi o gün herkese yatırdı sırayla

4:59 pmama siz de bir tarih verilemiyor e insanlar da haliyle şüpheyle bakıyor

Burcuhafta içi sabit hatlarımız web sitemize eklenecek, sorunlarınızı paylaşabilirsiniz bizlerle.

emin olun siz de olsanız yeni bir siteyle karşı karşıyaysanız ve tarih verilemiosa siz de azcık ta olsa şüphe duyarsınız

haklısınız ancak çok yoğunluk var işlemler sırada

5:01 pmanladım yani şu an için bize bir zaman dilimi veremiyorsunuz ama kesinlikle yatırılacak diosunuz

Burcu5:01 pmtabi ki efendim
sadece çok yoğunluk mevcut
sırayla gönderiliyor

son olarak para çekme kısmında banka adresi yazıyor

oraya bankanın ismi yazılsa yeterli oluyor değil mi

Burcuşubenizin adresi

evren gürçalarşubenin adresi derken hangi şube olduğu mu ama zaten ibanı vermişiz şube adresine ne gerek var ki oraya mesela ben banka ismini yazdım nasıl düzelticem onu şimdi Okundu

Burcufinans birimi gerek duymuş efendim
iptal edip tekrar doldurunuz.

şube adresi derken şubenin ismi mi

Burcu5:04 pmismi ve adresi

afedersiniz şube adresini ne yapacaksınız şubeye mi gideceksiniz orası çok garip kim nerden bilsin şubesinin adresini

anca internetten bulur

Burcugoogle dan bulabilirsiniz

dersimmurat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
306
58
28
DuyguSupport Agent
İyi
Duygu5:59 pmMerhaba. Size nasıl yardımcı olabilirim?

muratlisans numaranız ney acaba

[email protected] adresine mail atabilirsiniz. İlgili birim size bilgilendirme yapacaktır

muratsıze nasıl yatırım yapıcazkı

kımseye ödeme yapılmamıs forum bahıs sıtesınde yazıyor

DuyguEfendim sistem güncelleme yapıyor ve de yoğunluk var bu yüzden çekimler işlem sırasında.En kısa zamanda sorun çözülecektir.

muratyogunluk var onu anlarıdma daha 1kısıye 1 le ödeme yapılmamıs en az 30 kısı yazmıs foruma Okundu

neyse sıkınt yok 2 gune kapatırsınız sıte hakkında iyi bi yorum yok

en azından 1 kısıye ödeme yapın oda paylassın ekran ggörüntüsünü benım olmam önemli degil inandırıcılıgı olsun

?

eymenim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
798
567
93
DuyguSupport Agent
İyi
Duygu5:59 pmMerhaba. Size nasıl yardımcı olabilirim?

muratlisans numaranız ney acaba

[email protected] adresine mail atabilirsiniz. İlgili birim size bilgilendirme yapacaktır

muratsıze nasıl yatırım yapıcazkı

kımseye ödeme yapılmamıs forum bahıs sıtesınde yazıyor

DuyguEfendim sistem güncelleme yapıyor ve de yoğunluk var bu yüzden çekimler işlem sırasında.En kısa zamanda sorun çözülecektir.

muratyogunluk var onu anlarıdma daha 1kısıye 1 le ödeme yapılmamıs en az 30 kısı yazmıs foruma Okundu

neyse sıkınt yok 2 gune kapatırsınız sıte hakkında iyi bi yorum yok

en azından 1 kısıye ödeme yapın oda paylassın ekran ggörüntüsünü benım olmam önemli degil inandırıcılıgı olsun

?
Murat yoldaş fazla ısrar etmesen bence olur bu iş akışına bırak munzur gibi :)

bella

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,408
423
83
Kardeşim kONUYU ACAN BENIM ASIRI YUKLENME OLDU SITEYE İLK 500 KİŞİ KIMLIKSIZ ALDI BAZI KISILERDEN KIMLIK ISTEME ZORUNDA KALDILAR KALABALIK OLUNCA SIKINTI YOK SITE SAĞLAM HALA BU SAAATTE BILE CANLI DESTEK TE 40 KİŞİ VAR SEN HESAP ET DEMEKKI GUVENILIR BEN OLSAM VERIRIM KIMLIGI
Kimlik vermek basit birsey degil .
Bonus icin verilir mi?

zulfu46

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
617
108
43
Hande7:21 pmMerhaba. Size nasıl yardımcı olabilirim?

aykut ünlüçekim talebi verdim 1.5 saat oldu halen beklemede

HandeSistemin ilk günündeki teknik bir uyusmazlık nedeniyle çekiminiz askıda kalmıştır.Problem giderilir giderilmez ödemeniz anında hesabınıza geçecektir.Anlayışınız için teşekkür ederiz aksaklık için özür dileriz. MaviBet Sizlere Kaliteli Hizmet sunmayı görev edinmiştir. Saygılar sunar şansınızın devamın etmesini dileriz.

Pazartesi gününden itibaren çekim işlemleri gönderilecektir

aykut ünlüpeki belge felan istiyormusunuz

HandeAykut Bey üyeliğiniz oluşturduğunuz kişisel bilgilerinizi eksiksiz girdiğiniz taktirde belge talep edilmeyecektir

aykut ünlüeksiksiz sıkıntı yok onlarda

pazartesi saat kaçdan sonra yapılıcak ödemeler

HandePazartesi banka mesai saatinden itibaren çekim talebi oluşturabilirsiniz

aykut ünlüpeki şuanki talebim ne olucak

HandeAykut Bey gece mesaisinde finans birimimiz iptal edebilir talebiniz . Ama bu sizin için sorun olmayacaktır Pazartesi günü de talep oluşturabilirsiniz

aykut ünlüpeki iyi akşamlar

revenge68

Üye
Yeni Üye
20
2
3
sa bir süre sonra müşteri temsilcilerimizden biri sizinle birlikte olacaktır. Sırada numaranız 33. Bekleme süreniz yaklaşık 29 dakikadır.

legendteksas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,676
182
63
Kısa bir süre sonra müşteri temsilcilerimizden biri sizinle birlikte olacaktır. Sırada numaranız 65. Bekleme süreniz yaklaşık 44 dakikadır. Sabrınız için teşekkür ederiz.