Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Mavibet - Deneme Bonusu

hoti91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
120
113
43
11:00 de verdim çekim talebini saat 21:00 oldu 10 saattir yatan bir para yok çok fazla güven vermedi bana

melikkose

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
101
19
18
Canlı destekte yok artik iyi taklaya geldik dün gece 3.20 de verdim talebi hep aynı şeyi dediler oyaladılar

hoti91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
120
113
43
Olacağı belliydi daha fazla oyalayamadılar insanları herkes şikayetçi siteden kaş yapayım derken göz çıkardılar...

melikkose

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
101
19
18
O değilde canlı destekte can diye bi adam bana tekrar bonus verdi onu da çevirdim hesapta ayrıca 300 tl duruyor amk başka site de olsa böyle şans gelmez nerde dolandırıcı site orda coşuyoruz

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
evet iletişim kısmında yazan mail adreslerine mail attım ve hiçbir mail adresleri çalışmıyor teslim edilemez ileti olarak geri geliyor bunun dışında canlı destek yeri şu an offline gözüküyor

ckmadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
900
157
43
beyler mavıden pantolon aldım ben bı tane 120 tl bonusa aldım yalnız yaz boyunca gecerlı zaten alt gecerlı uste gyınemıyorsun sızce kalıtelı bu ne dıyorsunuz daha once hesap açmıs pantolon alan oldumu ))))))))))))

newati

Üye
Yeni Üye
33
0
8
beyler müjdeler olsun ödeme yaptılar havale parasıda kesmemişler direkt 100 lira yattı hesaba

newati

Üye
Yeni Üye
33
0
8
atıcam moruk sitede hala beklemede görünüyor hesaba yattı ama orda onaylansında öyle atayım

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
bana yatmadı ve sitede hala beklemede gösteriyor ondan soruyorum