Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Mayıs Ayı İşsizlik Maaşı

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Bı terslik var böyle olmazdı bu ya o para bugün yatmasin kufurun kralını edicem bunlara Pandemi vermezler kredi vermezler bunu da eziyet çektirerek mi vereceksiniz be i hukumet

Hdemir46

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
360
95
28
Bugün kesin yatar kardeşim ama saat 3 4 ü bulur hafta sonu girdi araya biraz zaman alır ama bugün yatar

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,448
4,421
113
Vla abi sizede rahatsızlık veriyom kusura bakmayın yanımda kimse yok tek basima oturdum ptt önünde bekliyom oyle yatmasini 3 e 4 ekadar surerse yandım

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
3 e 4 e kadar ne sürüyor arkadaşım ya yine mi para basıyorsunuz gizliden alt tarafı işsizlik fonundaki 230 milyar ödenekten buraya aktaracaksiniz ödeme tarihi de belli niye milleti bekletiyorsunuz amacınız ne yeter ulan sizden cektigimiz

Hdemir46

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
360
95
28
3 e 4 e kadar ne sürüyor arkadaşım ya yine mi para basıyorsunuz gizliden alt tarafı işsizlik fonundaki 230 milyar ödenekten buraya aktaracaksiniz ödeme tarihi de belli niye milleti bekletiyorsunuz amacınız ne yeter ulan sizden cektigimiz
Baba devletin adamı değilim ben nerden bilim bende bekliyorum yatsaydı 50 kere yatardı şimdiye kadar bende yaşadığım tecrübelere dayanarak 3 4 bulur diye düşünüyorum

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,448
4,421
113
@evolaydis @mk25000 gidiyorum abi sinirden deli ettiler ya durmadan oyaliyolar kaç saatlik yoldan geldim bu nasil bi işleyisdir ya

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Geçmiş olsun beyler yukarıda gönderdiğim haber doğruluğu yüzde 90 bu haber dolaşıyor hep

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Bu haber son dakika mı verilir insanlara niye daha önceden haber verilmiyor yazık günah değil mi o PTT önünde bekleyenlere al bak arkadaş yürüyerek o kadar yol gelmiş bunlar bizi s.klemiyorlar arkadaşım valla üzüldüm senin adına ama bunlar seni beni düşünmezler para kimdeyse onları dusunurler

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,448
4,421
113
Moralim 0 abi ya okadar yolu geldik su sıcakta milleti yoruyorlar ne bicim insanlar bari biri çıkıp aciklama bile yapmiyor milleti yoruyorlar

delisin61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
181
63
170i aradım az önce. Bakanımız sabah açıklama yaptı diyor. Yazdıgınız haber doğru. Benim son hanem 4 ve 9unda yatacakmış

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
170i aradım az önce. Bakanımız sabah açıklama yaptı diyor. Yazdıgınız haber doğru. Benim son hanem 4 ve 9unda yatacakmış
Ya bu haber son dakika mı verilir Twitter birbirine girmiş durumda herkes haklı bu ne rahatlık ya bu sabah yapıyor açıklamayı