Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Mayko78 / Haydi Bakalım Geldik Gene Mekana

Kupon Miktarı
2300
Kupon Oranı
1.88

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,267
8,951
113
@maltepe Bari sen.wooonla kadim dostum

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,267
8,951
113
@Enişte Enişte izledinmi iy kanser olmamak eldemi?

JoeQuanqa

Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,367
13,574
113
Ya sorma kardo ocym telefonu kiricaktim skmsm parasni böylemi hazirlaniyolar yeni seruvene mk takımı ya
Ya mourinho bek adamı gidip kanat denedini de ilk defa gördüm ya tamam onu geçtim ileri hatta pozisyon yaratacak kanat yok ki tadic çek ortaya at kanata szymanki irfan can fred zaten gitti şimdi geride topu kim yapcak merak ediyorım bi para bulduk prag 3.5 üst sildik bunu yazık prag geldi güvendik ettik

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,267
8,951
113
Ya mourinho bek adamı gidip kanat denedini de ilk defa gördüm ya tamam onu geçtim ileri hatta pozisyon yaratacak kanat yok ki tadic çek ortaya at kanata szymanki irfan can fred zaten gitti şimdi geride topu kim yapcak merak ediyorım bi para bulduk prag 3.5 üst sildik bunu yazık prag geldi güvendik ettik
2inci fatih terim ak morinhosu Samet.gidip forvet oynamıştı ya Yunanda ben zaten.bunlarin kafasını anlamiyorum dedigine imzami atarim agacim net bu morinho da başımıza is açacak git ozaman çağları da kanat oynat.tam olsun ak

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,267
8,951
113

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,267
8,951
113
İrfan niye oynatmıyor bu anlamıyorum hadi onu geçtim kendi evinde sin korkanın çocuğu olmaz çift forvet oynatsana dzeko cenk

JoeQuanqa

Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,367
13,574
113
2inci fatih terim ak morinhosu Samet.gidip forvet oynamıştı ya Yunanda ben zaten.bunlarin kafasını anlamiyorum dedigine imzami atarim agacim net bu morinho da başımıza is açacak git ozaman çağları da kanat oynat.tam olsun ak
2 yarı notunu vericem