Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Mayko78 / Muhabbet Masası

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,089
1,666
113
nabersiniz

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
233
43
Dün sabahtan başladım kumara 350 tl ile gece 23:26 ya kadar tam 85 bin tl para yaptım auto rulette dedim oynamicam çektim parayı bets10dan an itibariyle 06:45 hesap 0 TL ben anlamıyorum cidden neden böyleyiz neden duramıyoruz kaybetmeden para hesapta durdukça içimiz içimizi yiyor ama sıfırlayınca oh be diyip içimizde ki o his ortadan kayboluyor kafayı yemek üzereyim her zaman böyle her zaman bugün olmazsa 1 gün 2 gün sonra hemen geriye misliyle veriyoruz cepten giden 350 tl ama 85 bin baya koydu borçları ödeyecektim ne güzel patladık yine.
Herkese iyi sabahlar.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,371
9,058
113
Dün sabahtan başladım kumara 350 tl ile gece 23:26 ya kadar tam 85 bin tl para yaptım auto rulette dedim oynamicam çektim parayı bets10dan an itibariyle 06:45 hesap 0 TL ben anlamıyorum cidden neden böyleyiz neden duramıyoruz kaybetmeden para hesapta durdukça içimiz içimizi yiyor ama sıfırlayınca oh be diyip içimizde ki o his ortadan kayboluyor kafayı yemek üzereyim her zaman böyle her zaman bugün olmazsa 1 gün 2 gün sonra hemen geriye misliyle veriyoruz cepten giden 350 tl ama 85 bin baya koydu borçları ödeyecektim ne güzel patladık yine.
Herkese iyi sabahlar.
Aga sende yani harbi kaşınmıssın ya be kardeşim daha ne kovaliyorsun ya

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,089
1,666
113
Herkese iyi sabahlar.
Cidden oha yani abi ne gerek var ben 85kbyi bile beklemezdim cekerdim

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,371
9,058
113
85k ne abi 8k gördüm mü düşünmem bile:)
Vallaha varsa ben gecenkihatamdan sonra 350 yi bırak 85 k 10 k yaptimmi direk çekerdim arkadaş elinin tersiyle itmiş resmen aga

is45kardesler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
177
83
28
Çektim zaten de parça parça geri yatırıp sıfırladım hep böyle oluyor aynı hikaye alıştım
Bende senin gibiyim para işimi görür diyorum cekiyorum parça parça yükleyip oynuyorum 0 layip uyuyorum lanet bı hastalik kumar yapsın diye şekilden şekle giriyoruz yaptimida yetinmeyip yine saldiriyoruz lanet bı hastalik buda paradan geçmişiz oynamak istiyoruz sadece artik

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
233
43
Bende senin gibiyim para işimi görür diyorum cekiyorum parça parça yükleyip oynuyorum 0 layip uyuyorum lanet bı hastalik kumar yapsın diye şekilden şekle giriyoruz yaptimida yetinmeyip yine saldiriyoruz lanet bı hastalik buda paradan geçmişiz oynamak istiyoruz sadece artik
Evet hastalık oldu 270 bine yakın borç vardı 80i geçtim 50 bi yerlere ödeseydim 1 ay rahatlardım kafa yok bizde gerçi ödesem kaybedince yine borç yapardım islah olalım ne diyim 3 ay yeşilay da tedavi gördüm yine aynı bok yine aynı bok canımız ne zaman çıkarsa o zaman kurtulucaz bu illetten uyuyamıyorum da cidden bunaldım.

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,371
9,058
113
@crazyboys agacim senin kasa 24 konuna yetisemedim afiyet olsun ne içiyon kafamız güzel yazmissinda