Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Mayko78 / Muhabbet Masası

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,198
1,648
113

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,198
1,648
113

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,363
9,050
113
etkinliklerde 0-0 a at gitsin juventus-roma maçı gibi berbat bir maç olacakmış gibime geliyor nedense
Bende ondan korkuyorum aga klasik bize faullu maç izletirlerse kısırli geçerse vay halimize

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,304
3,932
113
Aynen öyle adiler
Sabah bir tane yavru kedi masum masum geldi yanıma yav iki saat annesini aradım bulamadım sonra eve çıkardım o masum kedi canavara dönüştü benim kedileri patakladı aw dedim veterinere götüreyim sahiplendireyim çok şükür anasını buldum birde anasından dayak yedi aldı götürdü meğerse bahçede yuvaları varmış 6 kardeşler ama bu tam şeytan lan max 2 aylık

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,363
9,050
113
Sabah bir tane yavru kedi masum masum geldi yanıma yav iki saat annesini aradım bulamadım sonra eve çıkardım o masum kedi canavara dönüştü benim kedileri patakladı aw dedim veterinere götüreyim sahiplendireyim çok şükür anasını buldum birde anasından dayak yedi aldı götürdü meğerse bahçede yuvaları varmış 6 kardeşler ama bu tam şeytan lan max 2 aylık
Hahahaha😁😁😁 terör estirdi he aga evde