Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Mayko78 / Muhabbet Masası

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,278
10,311
113
Sorma aga dün bende borç harç 1500 buldum 1200 u fener ms oynadım yenerine patladık bide üzerine borçlandık semtten bi kardeşimize kalan 300 le sabah guneykore İy 2.5 üst dedik 1 1 bitti aw basiretimiz bağlanmış memom
Aynen öyle çok kötü bağlanmış hem de

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,036
9,700
113
Yok hacı zamanında çok rezil olduğum için,daha borclanmiyorum, milletten aldığımla 1.30 la bile yatardim, ama kendi paramsa 2 oran rahat rahat gelirdi, böyle olduğu zaman gelmiyor da, bak 20 gun sonrasi için simdiden tedirginim çünkü böyle olunca basiretin de bağlanıyor,bu hatayı da uzun sure sonra yaptim GSM şirketine borclandik
Nolcak halimiz be aga be

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,786
6,858
113
Nolcak halimiz be aga be
Valla bi şekilde kendimizi sıyırmamiz lazım bu islerden de bilmiyorum, dünyanın da en keyifli iki şeyi bir ziks,iki kumar nasil olcak bilmiyorum, gerçi elimden geldiğince kendi parami yememeye çalışıyorum, sitelerin promosundan al digerine at tarzi, gerçi zamanında o kadar yedik ki, zaten kendi param da yok 😅

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,036
9,700
113
Valla bi şekilde kendimizi sıyırmamiz lazım bu islerden de bilmiyorum, dünyanın da en keyifli iki şeyi bir ziks,iki kumar nasil olcak bilmiyorum, gerçi elimden geldiğince kendi parami yememeye çalışıyorum, sitelerin promosundan al digerine at tarzi, gerçi zamanında o kadar yedik ki, zaten kendi param da yok 😅
Al ver al ver bi hal olduk agacim ya😁

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,036
9,700
113

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,786
6,858
113
Vallaha öyle bugünde bülten çok güzel ya vallaha ulan aga ya memo şu parayı millet gibi bi biz tutamıyoruz emmi ya
Bende öyle eskiden maaş i alırdım,haftasonu bülten cok güzel olur sermaye yapim derdim,cuma akşamı maaşı bi yerdim, cumartesi pazara gene oynayamazdim ahahah

atakans53

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
68
67
18
IMG_0121.pngIMG_0122.pngHocam çekim red aldı 25 bin tl çevirim istediler rulet sayı kuralından dolayı tamam dedim kurallara göre aldım 80 bin tl bahsim vardı toplam 106 bin tl oldu ve kurallara göre aldım şimdide 15 bin tl diyorlar site betvar yardımcı olurmusunuz arkadaşlar lütfen

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,786
6,858
113