Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Mbappe Mi Haaland Mı?

Mbappe mi Haaland mı ?

• Kullanılan toplam oy
    72

osmanhamdi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
667
243
43
Seçim gerçekten zor ama Mbappe erkenden doymaya başladı hissi veriyor Madrid'e gidince bakalım ne olacak.

Haaland şuan tercihim.

Klavooz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,137
1,959
113
İkisi çok farklı oyuncular takımımda hangisini görmek isterdim diye sorarsanız ben Haaland derim. Gole çevirme oranı çok yüksek etrafında mbappe'den 1-2 gömlek aşağı futbolcu olsa bile her türlü maç kazandırır yani.

erhanbaba55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
146
61
28
mbappe gibi balon çok var dünya üzerinde ama haaland gibi çok az. türünün tek örneği olabilir

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Bence çok büyütülen ikili daha iyi yıldızlar var genç örnek dortmund dan sağ açık judr bellingham

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Mbappe disiplinsiz maç grafiği dengesiz bir maç iyi bir maç kötü haaland fazla egolu ve 10 pozisyona girio 2 sini anca atabilio bazen gol bile atamıo okadsr pozisyona bizim lige gelse iş yapmaz pek. Beşiktaş macınfa bıle cok pozisyon harcadı

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,555
4,803
113
Psg'nin hicbir maçını kaçırmam Messi takıma gelmeden önce Mbappe derdim ama Messi geldi geleli özellikle Mbappe de bı sıkıntı var eskisi gibi istekli oynamıyor zaten takımdan ayrılmak da istiyor koyu bir Mbappe ci olarak Haaland diyorum. Hele o kafayi öne eğip koşmaya başladı mı tamam :D