Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Memnun Muyuz EURO 2024 ten ?

1907eee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
282
83
Yarin ILK YARI TURLIYE KAZZNIRSA 7 TUTAVAK VBET 'TE WEHEN DE YOKSA 6 DA KALIP FREBET TAM REZILLIK 7 BÖLE 3000 BIN TL VERIR HERKEZ YATTI 6 ERENER 1500 VERIR 5 FREBET 500

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,460
812
113
alt oynayan adam görünce sabah aç karınla sigara içip filtre kahve içen uzun yağlı saçlı hayatı kafasında bitirmiş insan canlanıyor 😁
Aksine sigara kullanmam 30 yil faal futbol oynadim 1.92 boy her sabah saclarimi illaki yikarim hayat her yasta devam ediyor. Altı niye seviyorum.cunku stoperim ve defansif oyunu daha cok seviyorum ve gol atmak defans yapmaya gore daha ozel beceriler gerektirdigi ve maclar 0-0 basladigi icin altciyim :))

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,358
3,493
113
2 maça 0-0 oynasak 1k atsak sabah işe gitmezdik ne güzel 😅

marinpnn

Horozcu Eniştenin Tetikçisi 🥸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,366
3,955
113
Maçların çoğu hatta yüzde 70 i alt bitmiştir

Erman19931

Cukkalar Seksin Bu Alemde Teksin
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
859
332
63
Yüzde 90 guven orani ile bir mac veriyorum yuksek limitten guzel para gelir .
Çekya Kazanır

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,424
9,408
113
Alt oynamayı öğrenin diye nasihat veren dostlar alt basın burada paylaşın da beraber takipleyek maçları. Turnuvanın en çok pas yapan takımı İspanya, Hırvatistan ile oynuyordu. Dedim bunlar 1-2 atar bırakır. Alt oynadım İspanya sanırım 15 dakkada 3 gol attı. Mesela dün İngiltere maçı dep maçın başlarında 1-2 defa net olmasa da pozisyon şansı yakaladı, bir gol cikarabilseydi ordan sizce o maç alt biter miydi.. yani demek istediğim büyük takimlarin maçına korner oynican, orta ve küçük takımlara üst. Büyük takım gol atınca top çevirmeye başlıyor ve yemiyor

Erman19931

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
859
332
63
İlk yarıdan cekya çeker fişi. Cenk tosunla başlamazsa maça o 2 metrelik hayvan gibi stoperleri zaten pozisyon vermez kimseye
cekyanin 2 macinida izledim fizik kondisyon olarak bizden 2 gomlek ustteler. Portekiz bu adamlari 90+ da attigi golle yendi

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,424
9,408
113
cekyanin 2 macinida izledim fizik kondisyon olarak bizden 2 gomlek ustteler. Portekiz bu adamlari 90+ da attigi golle yendi
İşin garibi de şu ki az kalsın Gürcistan'a yenileceklerdi eğer o lobjanidze salağı son saniye dışarı vurmasa o topu. Gürcülerin kaleci çok iyi o yüzden yenemediler ama o şanssızlıkları bizim maçta olmaz. Her vurdukları gol olur aw

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,424
9,408
113
kalede mert gunok bekte mert muldur orta sahada arda guler olmazsa manglubuz zaten
Şu zekide ne görüyorlar da bek yapıyorlar anlamıyorum. Herif çoğu zaman pas atamıyor yanına, orta desen zaten en son ne zaman isabetli bir orta yaptı hatırlamıyorum. Defansif yönü zaten leş

Erman19931

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
859
332
63
Şu zekide ne görüyorlar da bek yapıyorlar anlamıyorum. Herif çoğu zaman pas atamıyor yanına, orta desen zaten en son ne zaman isabetli bir orta yaptı hatırlamıyorum. Defansif yönü zaten leş
bekte sürat olacak hiz olmazsa hicbirsey yapamaz zekidede zaten sürat yok . ligde daha iyi bekler vardi

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,291
3,405
113
Anasinibcsiniskiym ben o ingilterenin

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,167
8,193
113
Son 30 kuponum yattı. ne oynasam gelmiyor. Ne rezil turnuva oldu böyle ya. birtek ben mi böyleyim ?

Bir de slotlar çok kötü durumda 1-2 haftadır pragmatikten frespin satın alıp 2 katı gördüğümü hatırlamıyorum.

1 tl özel oran kovalayan adamlar bile çıldırmış telegramda paramız bitti diye 😁
Türkiye takım golü bugün 2.5 üst

maho3232

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
762
294
63
Cekya Gürcistan karşısındaki kaçırdıklarinin yarısını atsa maç 5-0 biterdi hayalci olmayalim bence bugün de yeniliriz