Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Merhababet | Yeni Üyelere 50 Freespin Deneme Bonusu

kertis123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
810
296
63
Ödeme alan var mı buradan

Merhababet Destek

Büro Destek
Büro Destek
9
3
3
site fake gibi bir şey wildgaming sağlayıcısını kral oyundan indirmişler galiba :D oynadıysanız anlarsınız ne mantığı ne görseli ne teknik donanımı var oyunların bet 2$ freespine giriyor 2$ kazanç veriyor toplamda ahahab
Merhaba
Wildgaming yep yeni bir oyun providerıdır. Bu oyun provider ı TR marketine yeni girdi. Merhababet ilk müşterisi diyebiliirim. Sizden gelen bu geri bildirimler çok önemli bizim için. Tekrar bıraktığınız yorum için teşekkür ederiz.

Pentegram14

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
67
41
18
Bu sitenin reklamını yapmaya bile utanmalı adminler kusura bakmayın sözlerim ağırsa bundan yasaklanma atmazsınız umarım
Her para vereni yayınlıyor musunuz yoksa
Üyelerinizi rezil etmeye gerek yok üyelikleri aylık kira getirin öderiz her siteyi kabul etmeyin

tüm siteler max 1 saat içinde ödeme yapıyor

siteye çekim verdim 14 saat sonra canlı desteğe bağlandım finans birimi aktarım için sıraya aldılar dedi
4 saat sonra baktım para hesaba geri düşmüş sebebini sordum iban yanlış girilmiş oysaki ibanı uygulamadan direkt copy past yapıyorum :))
Rezil site birdaha yüzüne bakmam ödeme gelsin yeter

smok3rtr

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
94
25
18
merhababetten cekim yapabilen var mi krallar bu site nasil bir yer?

Son düzenleme:

Huss1121

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1
0
1
Screenshot_20231210_190054_Chrome.jpgsistedjkleri oyundan cevirm yaptim 3k kasa oldu dedikleri gibi yatırımı da yaptim o yatırımı da cevirdim talep verdim sonucu da paylasacagim

mardok

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
111
51
28
Benimde çekimim 17.000 hiç ümidim yok umarım öderler..buraya sponsor olmasa asla bu siteye 1 tl yatırmazdım…

Ekli dosyalar