Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Meritcrystalbet 50 TL Deneme Bonusu

Salih3427

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
224
94
28
Arkadaslar kesinlikle para yatirmayin odeme yapmiyor oyaliyor
Dostum uyardım kimse bonusu bile almasın dedim dinlemedi kimse anlaşılan WhatsApp tan yalvaracak nerdeyse eni sonu engelledim böyle yaklaşanlar genelde Tokatçı dikkat edin

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,955
44,330
113
Banada mail gelmisti baglanip sartlari sormadim bile.zaten bu ne abi bunu nasil aliyorsunuz amelelik yaptiriyorlar.1k yap 100 yatir 200 cek 😁 bildigin kufur lan bu.bide bununalip yatirim yaptiniz ve site paraniza coktu oylemi?lanet olsun onlara be

Salih3427

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
224
94
28
Banada mail gelmisti baglanip sartlari sormadim bile.zaten bu ne abi bunu nasil aliyorsunuz amelelik yaptiriyorlar.1k yap 100 yatir 200 cek 😁 bildigin kufur lan bu.bide bununalip yatirim yaptiniz ve site paraniza coktu oylemi?lanet olsun onlara be
Adamlar bas bas bağırıyor çarpıcam sizi diye ama dinleyen kim biri WhatsApp tan öyle bı yazıyor du görmen lazım yalvaracak resmen okadar yok dememe rağmen devam ediyor engelledim

Sarii12

Üye
Yeni Üye
10
3
3
Dümenci site arkadaslar bu site ben bu siteye para yatirdim 200 tl kazanc sagladim onu bile vermediler bakin deneme bonusu falanda degil yani..

Mehmet2928

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
181
42
28
Bu site kafayı yemiş 1000 yap yetmedi 100 tlde para yatir :) :) Sanırım site yönetimi Bakırköy Ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde tedavi görmüş :)

Nur5961

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9
2
3
Ne bonus alın ne yatırım yapın Allah belasını versin bu sitenin 50 TL yatırım yaptım 800 tl yaptım yok güncelleme var dediler vermediler parayı sonra 777 tl çevrim istedi 1000tllilk oyun oynadım hala 400 tllik çevrim var dediler üsteletiyince attılar siteden

meharis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
453
182
43
Böyle sitelerin reklamını yapmayın 50 yi 1k yapacak 100 yatıracak 200 çekecek alemin uyanığı da bunlar zaten gidin 100 yatırın başka yere 1k yapın çekin yapamazsan yatırım ve kayıp bonusu falan kullan extra spin de veren yer var. Onla 2. Şansını dene bunlara fırsat vermeyin