Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu MeritroyalBet 21 TL Freebet Deneme Bonusu

mrtk1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
307
109
43
Tam 1 hafta olcak hala gelen bir para yok 3.gün onay geldi çekimim para hala banka hesabıma aktarılmadı en son biri ilgilendi baya envoy eşleşme yapınca geçicek diyor anlayamadım 1 hafta oldu

Denver

İncınmişsin
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,679
1,625
113
İşlem onaylanalı kaç gün oldu ama banka hesabıma para girişi olmadı eşleşmeden bahsedildi nedir eşleşme bilen biri varmı
Envoy havale ortak havuz sistemini kullanıyor, hangi banka ise o banka o yöntemle bir üye o tutarı yatıracak da ödeme sana gelecek vs vs uzun iş

action34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
249
27
28
21 TL yi 216 TL yaptım. Göndermediler. Bu site DOLANDIRICI, artık insanların anlaması lazım. Yatırım yapmayın buraya

Ekli dosyalar

emin11

Üye
Yeni Üye
11
1
3
Arkadaşlar bu merityol benim hesabi kapattılar Twitter bonusunu 100tl yaptim cekim verdim red edildi canlı destek mail atınız dedi. Mail attım sonra cekim islemim neden Red edildi diye hesabımı kapattılar giremiyorum varmış yardimci olacak bir arkadas

Buno02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
936
589
93
Arkadaşlar bu merityol benim hesabi kapattılar Twitter bonusunu 100tl yaptim cekim verdim red edildi canlı destek mail atınız dedi. Mail attım sonra cekim islemim neden Red edildi diye hesabımı kapattılar giremiyorum varmış yardimci olacak bir arkadas
Benimde kapatıldı geçmiş olsun
Canlı destek ezbere konuşuyor yazdım canlı desteğe gün içerisinde açıkladım size diyor o an ilk defa bağlanmıştım desteğe

Ekli dosyalar

action34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
249
27
28
Tutturursan kapatıyorlar. Benim 200 çekimimi vermediler. Neyin yardımını istiyosun. Geçmiş yazılara bak İnsanların mağduriyetlerini oku. Zaten vazgeçersin

hakanyasinn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
259
67
28
Bazılarına parayı vermişler ilginç ama uzak durun bu siteden sıkıntılı baya

action34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
249
27
28
Tam 1 hafta olcak hala gelen bir para yok 3.gün onay geldi çekimim para hala banka hesabıma aktarılmadı en son biri ilgilendi baya envoy eşleşme yapınca geçicek diyor anlayamadım 1 hafta oldu
Birhaftadırda ben bekliyorum. Dolandırıcı bunlar, diğer sitelerde 5 dakikada gelir. Bunlar

mrtk1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
307
109
43
Birhaftadırda ben bekliyorum. Dolandırıcı bunlar, diğer sitelerde 5 dakikada gelir. Bunlar
Sürekli oynayan arkadaşlarım var o sitede papara vs hiç çekşmlerde sorun olmadı muhtemelen beklemediklerinden fazla kazanç oldu sanırım e zaten bonus sistemde sıkıntı yani sikiym yapcskları işi