Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Meritslot 20 FreeSpin Deneme Bonusu

oguzdemir277

𝓝𝓮𝓿𝓮𝓻 𝓖𝓲𝓿𝓮 𝓤𝓹
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,095
251
83
Valla ben şuan üye oldum freespinden 240 tl çıktı 2500 tl oyun oynadım çevrim yaptım 100 tl çekim talebim tam 4 dakika da geldi şuan

Brimstone

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
459
181
43
Sakın yatırma yatırımsız deneme bonusu aldım bakiyemi sildiler

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,645
1,369
113
D

Deneme bonusunun, var,
burası meritslottan bahsediyor sen meritroyalbetten bahsediyosun sanırım bro onun varda meritslotun yok
4- Freespin ile maksimum kazanç tutarı 100 TL’dir. Kazandığınız 100 ₺ için herhangi bir yatırım şartı mevcut değildir. Bakiyeniz 100 ₺ olduğunda çekim sağlayabilirsiniz.100 TL üzerinde ki bakiye çekim esnasında silinecektir.

John

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
28
3
3
bbbu meritslottan uzak durun arkadaşlar kesinlikle yatırım yapmayın ilerde şimdilik yatırımsız deneme bonusundan alabilen alsın ama kesinlikle yatırım yapmak gibi bir hata yapmayın bir bahane bulur kazansanızda ödemenizi yapmazlar,

düşününki bana jackpot vurmasına ragmen ödememi yapmadılar 5 gün oyalayıp sonra olmayan kuralı yazara bak burda böyle yazıyor vs gibi ilkokul muhabbetine cevirdililer durumu iğreç bir bahane üretme potabnsiyeleri oluştu asla ve asla ödememi o kadar ısrar etmeme ragmen ypmadılar ,

jackpot için sorun çıkartan adi bir firma bunlar müşteri toparlayıp sadece yatırım alan ödeme yapmayan mezarcı merdiven altı büro bile denmez bunlara

aman ha aklınızı başınıza alın.

batuhan256

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
449
80
28
2.5 k çektim bunlardan yatırmadan o kadar güzeldiki sonra çaktılar tabi

numanx57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
197
79
28
Dostlar aşırı mutluyum freespinlerden 37 küsür geldi 1 kat çevrimini yaptım bakiye 60 küsür oldu çevrim de tamamlanmış oldu. Lightning rulette 100 yaptım çekim vericem yatınca tekrar paylaşırım. Slotta önerdiğim oyun Blood Eternal hepinize bol şans..meritslot.PNG