Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Meritslot 30 Freebet yada 40 Spin Deneme Bonusu

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,508
910
113
Ödeme yapmıyorlar sakın bulaşmayın böyle saçma sapan alt yapısı olan yerlere üye olmayın banka hesaba gönderiyorlar yarın başınız belaya girer banka hesaplara bloke koyar ve ifade ye çağrılırsınız uğraşmayın böyle basit sitelerle merdiven altı site

seydi1234

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
67
49
18
Ödeme yapmıyorlar sakın bulaşmayın böyle saçma sapan alt yapısı olan yerlere üye olmayın banka hesaba gönderiyorlar yarın başınız belaya girer banka hesaplara bloke koyar ve ifade ye çağrılırsınız uğraşmayın böyle basit sitelerle merdiven altı site
Kardeşim ödeme yapmiyolar diyorsun şuan paylaştığım dan itibaren en az 10 15 kişi çevrimi tamamlayıp sıkıntısız parasını çekti

seydi1234

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
67
49
18
Adamlar salak mı boşuna mı diyoruz sabahtan beri adamlar ATM'den yatıriyolar diye bı akıllı sensin zaten

casey99

Üye
Yeni Üye
34
2
8
zoru basardık banka hesabı eklerken sıkıntı yasıyorum akbank hesabımı daha once eklerken sıkıntı yasayan var mı

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,942
5,693
113
ben bu siteden geçen sene deneme bonusu alıp çevirmiştim yarım saat içinde ödediler parayı o zamanda herkes dolandırıcı ödemezler diyordu tonla çeken var benim gibi falyalının sitelerinden biri galiba belki o yüzden kimse güvenmiyor ödeme alanlar çok olsa bile