Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı mertinho50 || Porto Riko 2'li

Kupon Miktarı
349
Kupon Oranı
3.33

mertinho50

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,078
8,630
113
Santeros iy 90 çıktı kaldı 64

Gigantes de 95 cikti iy kaldı 69

pandiktor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
838
336
63
bol şans

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,559
6,434
113
Aynen diyorum baremler bu lige tuhaf açılıyor birde ligde 6 takım kalmış 10 du yada 12 ne oldular ekonomik olarak bizden Dr mi kötüler acaba
Valla dost ben basketten hiç anlamam ama iki maçtada baya sayı çıkmış biri olsa hadi tesadüf dersin ama ikiside cok iyi atmış bunları kovalamak lazım aslında

mertinho50

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,078
8,630
113
Valla dost ben basketten hiç anlamam ama iki maçtada baya sayı çıkmış biri olsa hadi tesadüf dersin ama ikiside cok iyi atmış bunları kovalamak lazım aslında
Basket tenis felan bence futboldan daha mantikli gibi bugün gs gibi kaç maç 3.5 üst dicen de iy 00 bitecek ikinci yarı gelecek bültende 1000 maç varsa 10 tanesi anca böyle oluyor yada üst diyorsun ikina ikina geliyor bunlarda en azından ha bire sayı bazen mallara denk geliyoruz o ayri

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,559
6,434
113
Basket tenis felan bence futboldan daha mantikli gibi bugün gs gibi kaç maç 3.5 üst dicen de iy 00 bitecek ikinci yarı gelecek bültende 1000 maç varsa 10 tanesi anca böyle oluyor yada üst diyorsun ikina ikina geliyor bunlarda en azından ha bire sayı bazen mallara denk geliyoruz o ayri
Kanka doğru diyon futbolda artık her lige el attılar ama basketten de 1 sayıdan falan yatmak çok kötü oluyor be