Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Mertkilic / Geceye Kombine

Kupon Miktarı
47.90
Kupon Oranı
3.47

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
konferans lideri takıma bak son 4dk 1 sayı atmıslar ftyi bile 1/2 atmıslar. sözde mvp anten son per 4 sayı atmıs sadece. yazık valla

Mertkilic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
938
700
93
bi daha nba oynarsam bısı demıyorum ne zaman oynasam en alt baremı alıyorum oran yukselsın dıye adamlar son ceyrek dunya genelınde bahıslere bakıyor ne sekılde kaarlı bıtecekse o sekılde bıtırıyor

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
bi daha nba oynarsam bısı demıyorum ne zaman oynasam en alt baremı alıyorum oran yukselsın dıye adamlar son ceyrek dunya genelınde bahıslere bakıyor ne sekılde kaarlı bıtecekse o sekılde bıtırıyor
amaaan salla :D bende az önce yattım kazandınmı kaybettinmi bu 2 sonuca odaklan ayrıntılara girme öyle olmasaydı geliyodu tüh lanet olsun dersen kafaya takarsın. sal bırak düşünme

Mertkilic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
938
700
93
amaaan salla :D bende az önce yattım kazandınmı kaybettinmi bu 2 sonuca odaklan ayrıntılara girme öyle olmasaydı geliyodu tüh lanet olsun dersen kafaya takarsın. sal bırak düşünme
yok kardesm anlık bızımkısı sıkıntı yok ama nba sanırım tamemen sıke uzerıne kurulmus 25 sanıye var yenılgıyı bıle bıle faul yapıyor ardından son 20 sanıyede top sektırıyor :D garıp bence

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
yok kardesm anlık bızımkısı sıkıntı yok ama nba sanırım tamemen sıke uzerıne kurulmus 25 sanıye var yenılgıyı bıle bıle faul yapıyor ardından son 20 sanıyede top sektırıyor :D garıp bence
o an 2 duygu olur ya direkt 3 lüğü sallıcak mucize olurda yeneriz diye umutlanıp. yada zaten yenemıcez ne uğraşıcam aq diyip maçı salıcak :D her basket maçında olur top sektirilir biter boşver