Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin mertotkprn | Filipinler %100 Fixed 14.07

Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
9.00

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,418
22,690
113
Allah aşkına açın izleyin halı saha maçından beter ev sahibi 9 tane atar sadece onlar atak yapıyor

17-0 maçı var lavukların amk

dalmat11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
306
132
43
Şu ligi 7 8 senedir takip ediyorum ilk defa takip edenler alt olur mu falan düşüncesine girmesin bu ligde son 10 dk 3 4 tane olabiliyor bu eslesmede rakip çok kötü değil artık ev sahinin en ii oyuncusu yok ona rağmen 5 oldu 2 3 de net kaçtı istekliler bozmazlarsa 8 9 rahat olur bekliyoruz bakalım zaten lig bitti en azından burdan mutlu ayrilalim

jakex2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
284
33
28
İlk yarı 4.75 üst oynamistim 9.50 orandan gelmiş . Kaldı şimdi 12 orandan 8.5 üst hadi bol.sans

mertotkprn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
618
252
63
Şu ligi 7 8 senedir takip ediyorum ilk defa takip edenler alt olur mu falan düşüncesine girmesin bu ligde son 10 dk 3 4 tane olabiliyor bu eslesmede rakip çok kötü değil artık ev sahinin en ii oyuncusu yok ona rağmen 5 oldu 2 3 de net kaçtı istekliler bozmazlarsa 8 9 rahat olur bekliyoruz bakalım zaten lig bitti en azından burdan mutlu ayrilalim
Evet taguigteki kel oynamıyo